Турнир: Купа на България Стадион: Зрители:

Край на мача!

90+2′

4:0 за Лудогорец! Анисе бележи от дузпа.

84′

Чаворски отстъпва мястото си на Адриан Краев - брат на футболиста на Левски Божидар Краев.

80′

Чунчуков на мястото на Лукоки.

78′

Виктор Василев влиза на мястото на Павел Петков.

72′

Мисиджан отстъпва мястото си на Денислав Александров.

70′

Страхотна възможност за домакините, които имаха невероятен шанс да намалят резултата, но Ивайло Цветанов от 3 метра не успя да засече центриране от фаул.

66′

Димитър Петков влиза на мястото на Калоян Цветков.

60′

ГОООЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! 3:0 за разградчани, след като Георги Терзиев засече с глава центриране от корнер.

55′

Жълт картон за Ивайло Михайлов.

53′

Жълт картон за Иван Пенев от врачанския отбор.

50′

Лудогорец продължава да напада, а Мисиджан пропусна да вкара трето попадение, след като ударът му от воле мина над вратата.

47′

Начало на второ полувреме.

45+1′

Край на първото полувреме.

45′

ГООООЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Разградчани стигат до второ попадение, след като организираха страхотна атака през центъра, топката попадна в Кампаняро, който вкара кълбото за 2:0 за Лудогорец.

37′

Славо Шоколаров влиза на мястото на получилия контузия Витиня.

36′

Жълт картон за Джоди Лукоки.

33′

ГОООЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Лукас Саша открива от третия опит. Кампаняро бе изведен диагонално срещу вратаря Иванов, ударът му бе отразен, но отбитата топка бе намерена от португалеца - 1:0 за разградчани!

28′

Лудогорец достига до най-чистото положение в мача, Мисиджан бе изведен на стрелкова позиция, но ударът на крилото на разградчани нацели страничната греда.

27′

Първо по-сериозно положение пред вратата на Борян. Топката бе центрирана отдясно, Чаворски я пропусна за Петков, но ударът на последния бе блокиран.

24′

Домакините привидно успяха да притъпят първоначалния натиск, на който бяха подложени и постепенно изнесоха играта в средата на терена.

14′

Гостите очаквано владеят инициативата, а Лукас Саша стигна до нов силен удар от дъгата на наказателното поле, но и той мина над вратата.

8′

Пластун засече топката с глава след центриране от корнер на Мисиджан, но ударът на украинеца мина далеч от целта.

3′

Първият удар е към вратата на домакините от Ботев, който е дело на Лукас Саша, но не представлява опасност за вратаря на домакините.

1′

13. Адриан Краев 17. Цветелин Чунчуков

Лудогорец започва участието си в турнира за Купата на България с гостуване на Ботев (Враца), където треньор е Бойко Величков. Под ръководството на последния врачани ще се борят за влизане в Първа лига, след като в момента заемат 4-та позиция след 6 кръга във втория ешелон.

Старши треньорът на разградчани - Георги Дерменджиев, със сигурност пък ще излезе с по-експериментален състав, имайки предвид, че на отбора предстои мач в Първа лига през уикенда, след което двубой с ПСЖ в Шампионската лига.

Лудогорец обаче ще има едно наум за 1/16 финалната среща във ВРаца, изхождайки от миналия сезон, когато отборът отпадна рано-рано от надпреварата, след като отстъпи сензационно с 0:1 от Локо (ГО), който тогава бе част от второто ниво на българския футбол.

Срещата започва в 16,00 и ще може да я проследите на живо в ТОПСПОРТ.