Турнир: Купа на България Стадион: "Миньор", гр. Перник Зрители:
90+3′

КРАЙ НА МАЧА! Напълно заслужен успех за "моряците".

85′

Отново Алекс Георгиев развенча опитите на Леандро да го преодолее. Останал фронтално срещу него, португалецът нанесе мощен шут с левачката, но с върха на пръстите вратарят изби в корнер.

80′

Един от най-добрите играчи на варненци днес - Леандро Андраде блесна със самостоятелна акция отляво, елиминира бранител в жълто и нанесе удар, но Георгиев спаси удара му. Определено вратарят на Миньор прави много силен двубой и спасява своите от разгром.

75′

Илиан Илиев прави първа смяна за Черно море. Родриго отстъпва мястото си на Велислав Василев.

69′

"Моряците" напълно владеят инициативата и не дават никакви шансове на Миньор да опита да се върне в мача. Двубоят изглежда предрешен, но до края срещата има още доста време.

66′

Павлин Чиликов влиза в игра на мястото на Ивайло Димитров.

61′

СТРАХОТЕН ШАНС! Стефан Велев можеше да вкара втория си гол в мача, но ударът му мина покрай левия страничен стълб на вратата пазена от Алекс Георгиев! "Чуковете" оцеляха в тази минута!

52′

Виктор Райчев влиза в игра на мястото на Добромир Бонев!

46′

ВИЖТЕ КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВИТЕ 45 МИНУТИ

45′

НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

42′

Спокойни минути на стадиона в Перник. Двата тима сякаш нямат търпение да се приберат на почивка, след бурните първи 45 минути.

36′

И Димитър Савов е декориран в жълто за нарушение срещу Леандро.

33′

Веселин Васев получава първия жълт картон в мача!

31′

ОПАСНО! В ответната атака Черно море можеше да направи преднината си класическа, но стражът на "Миньоро" блесна със страхотно спасяване. Той отрази удар на Родриго Енрике.

30′

"Моряците" очевидно намалиха темпото, което даде възможност на "чуковете" да изнесат играта малко по-напред. Божидар Васев опита далечен изстрел, но неточен.

28′

Ето, че и Миньор успя да създаде нещо пред вратата на гостите. След центриране в наказателното поле Добромир Бонев скочи най-високо и нанесе удар с глава, но за негово съжаление - неточен и слаб.

17′

ГООЛ! Леандро пусна страхотно подаване към Зе Гомеш и го изведе сам срещу Алекс Георгиев. Португалецът овладя добре и с техничен удар преодоля вратаря за 2:0!

11′

ОПАСНО! Зе Гомеш получи топката в наказателното поле, обърна се и нанесе удар, който обаче мина встрани от вратата.

7′

ГООЛ! "Моряците" излизат напред в резултата. Леандро Андраде проби по прекрасен начин отдясно, върна топката към Стефан Велев, който технично я прати в далечния ъгъл на вратаря.

3′

Първи точен удар към една от двете врати. Черно море организира добра атака отдясно, последва центриране при което Виктор Попов нанесе удар с глава, но стражът на домакините улови без проблем.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!

1′