Спарта (Прага) стигна само до равенство 1:1 в гостуването си на Бохемианс от 4-ия кръг на първенството на Чехия. Българинът Мартин Минчев влезе като смяна през второто полувреме, но не успя да помогне на своя отбор да измъкне трите точки, макар да отправи няколко хубави центрирания в наказателното поле на съперника.

Домакините поведоха в самия край на първото полувреме, когато организираха страхотна атака на скорост по дясното крило, Хронек бе изведен в пеналта и продължи към Достал, който отблизо вкара за 1:0.

Спарта изравни в 55-ата минута. Тогава след центриране от корнер Павелка от воле засече във вратата за 1:1.

Въпреки това равенство Спарта излезе временно на 1-ото място с 10 спечелени точки, но и с мач повече от преследвачите си Славия (Прага) и Виктория (Пилзен). Бохемианс пък записа трето реми и заема 12-ата позиция д 3 спечелени точки.