Финалистът ще бъде определен след изпълнение на дузпи!

120+4′

КРАЙ НА ПРОДЪЛЖЕНИЯТА! СЛЕДВАТ ДУЗПИ!

120+2′

Лудогорец иска дузпа след като Текпетей падна на тревата след съприкосновение с Машадо. Нарушение по-скоро няма и реферът взе правилно решение. ВАР потвърди това.

119′

Сула е заменен от Панов.

118′

Жълт картон за Виктор Попов.

116′

Текпетей стреля опасно, но Дюлгеров спаси.

114′

Нищо интересно в продълженията до момента. Дузпите са все по-вероятният развой на срещата.

107′
Снимка 617827

Източник: startphoto.bg

105+1′

НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПРОДЪЛЖЕНИЕ!

105′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПРОДЪЛЖЕНИЕ!

104′

Неделев центрира, разбъркване в наказателното поле на "моряците", но топката бе избита.

98′

Жълт картон за Атанас Илиев.

97′

Тисера бе заменен от Текпетей.

91′

НАЧАЛО НА ПЪРВОТО ПРОДЪЛЖЕНИЕ!

90+6′

СЛЕДВАТ ПРОДЪЛЖЕНИЯ!

90+5′

ГОЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ! Какъв развой в последните минути! Футболистите на Илиан Илиев се добраха до скъпоценно попадение, което се оказа достатъчно, за да може срещата да навлезе в продължения. При дълбоко центриране, Даниел Димов отигра топката с глава, когато негов съотборник отклони кълбото към Матеуш Машадо, който не сгреши от такава позиция.

90+4′

Шанс за гостите! Едгар Пашеко можеше да се превърне в герой за своя тим, след като нанесе  мощен изстрел, принуждавайки стража Симон Слуга да прави спасяване

90+2′

Жълт картон за Живко Атанасов.

89′

Сериозни претенции за дузпа от страна на Черно море! Атанас Илиев стреля, топката безспорно се удари в ръката на Оливие Вердон, а безмълвната реакция на рефера ядоса щаба на Черно море. Изглежда, че ВАР бързо провери ситуацията и Гидженов даде знак играта да продължи, въпреки сериозните основания за отсъждане на наказателен удар.

88′

Бившият футболист на Ботев (Пловдив) можеше да се разпише още с първото си докосване, тъй като изпълни пряк свободен удар, ала топката премина встрани от вратата.

87′

Тодор Неделев заменя Нонато.

85′

Едгар Пашеко се появява на мястото на Александър Василев

.

83′

Жълт картон за Влатко Дробаров.

75′

Десподов бе заменен от Насименто.

75′

Стефан Велев бе заменен от Атанас Илиев.

74′

Жълт картон за Сула.

65′

Кирил Десподов получи жълт картон, който е негов пети, което означава, че ще пропусне следващия мач на Лудогорец.

63′

Делев бе заменен от Кайо Видал.

Снимка 617821

62′

Машадо замени Иса.

57′

ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Шампионите бързо успяха да изравнят. Иса загуби топката в средата на терена,Нонато намери Кирил Десподов, който проби отляво и от аутлинията успя да центрира към наказателното поле, където Спас Делев засече и с глава направи 1:1!

55′

ГОЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ! Мазир Сула центрира отляво, Игор Пластун отклони с глава, но топката стигна в Васил Панайотов, който от близка дистанция засече в мрежата на "орлите" за 0:1.

48′

Спас Делев прати топката в мрежата след подаване на Десподов, но капитанът на Лудогорец е бил в засада и отново гол няма!

45′

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

45′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

41′

Гол за Лудогорец не бе зачетен! Кирил Десподов изпълни блестящ пряк свободен удар, Вердон опита удар, Дюлгеров изби и топката попадна в Пластун, който вкара, но неправомерно заради засада при центрирането.

36′

Нова възможност за шампионите! Черно море загуби топката, в наказателното поле Дробаров успя да блокира Тисера и топката отиде към Спас Делев, който стреля отляво, но неточно.

32′

Спас Делев удари с дясната си ръка Васил Панайотов при единоборство. Жълт картон за играча на Лудогорец.

25′

Битка на терена, но без опасни положения в последните минути.

Снимка 617802

14′

Каква възможност! Десподов центрира от пряк свободен удар, Игор Пластун засече с глава в наказателното поле и стреля, но топката се отби в горната греда.

12′
Снимка 617804

11′

Александър Василев изпълни с левия крак, получи се разбъркване в наказателното поле, но все пак топката бе изчистена далеч от вратата, пазена от Слуга.

10′

Вердон фаулира Алекс Фернандес, Гидженов мигновено отсъди наружение и показа жълт картон за защитника на домакините. Изгодна ситуация за "моряците".

9′

Домакините владеят инициативата в първите минути. Притежание на топката 70% на 30% в полза на "орлите". Към момента обаче головите положения липсват.

Снимка 617803

2′

Фон Витри загуби топката отляво, Александър Василев отне и центрира към Исмаил Иса, който стреля близо покрай вратата.

1′