Турнир: Купа на България Стадион: "Локомотив", гр. София Зрители:

КРАЙ НА МАЧА!

90+4′

ГОООООЛ! Гостите нанасят втори удар! Кристиан Гомис бележи!

90′

4 минути добавено време. По всичко изглежда, че Локомотив (Пловдив) ще се превърне в първия 1/4-финалист!

83′

Играчите на Иван Колев осъществяват натиск, но засега нищо по-сериозно пред Илко Пиргов.

75′

ШАНС ЗА ДОМАКИНИТЕ! Виржил Пинсон получи топката в наказателното поле, овладя добре и нанесе удар, но само за да види как кълбото прелетя на сантиметри над напречната греда. "Смърфовете" оцеляха.

68′

Даниел Рапосо получава жълт картон.

60′

Локомотив (София) изнесе играта в полето на "смърфовете", но засега гостите се бранят отлично.

58′

Виржил Пинсон получава жълт картон.

46′

ВИЖТЕ КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВИТЕ 45 МИНУТИ!

46′

ГООООЛ! Димитър Илиев бележи за гостите! Не беше изминала и една минута от второто полувреме, когато голмайсторът на Локо (Пловдив) демонстрира класата си за пореден път. Той получи пас пред наказателното поле на домакините и нанесе силен шут по диагонала, топката се удари в левия страничен стълб и влетя в мрежата. Любенов нямаше какво да направи и 1:0 за гостите.

45′

ИГРАТА Е ПОДНОВЕНА!

45′

КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ!

44′

Доста постна продукция през първото полувреме. Да си пожелаем по-интересни втори 45 минути.

40′

Отличен шанс за "смърфовете"! Димитър Илиев получи топката от Томашевич и стреля с левия крак, но Любенов демонстрира страхотен рефлекс и опази мрежата си суха.

37′

Реферът Валентин Железов показва жълт картон и на Мартин Паскалев.

29′

Салинас напредна по дясното крило, навлезе в наказателното поле и нанесе силен удар, но след рикошет гостите спечелиха само корнер.

26′

Парвиз Умарбаев стреля опасно от пряк свободен удар, но Любенов се бе пласирал добре и улови топката.

16′

Двата тима не предприемат никакви рискове към този момент. Играта доста често е накъсвана с нарушения в центъра на терена.

12′

Красимир Милошев получава първия жълт картон в мача

7′

Спокойни първи минути на стадион "Локомотив". Гостите имат леко териториално предимство.

1′

НАЧАЛО НА МАЧА! Двубоят започна с минута мълчание в памет на Александър Шаламанов.

1′

8 Христо Иванов 44 Николай Николаев

Осминафиналите в турнира за Купата на България стартират с повече от любопитен сблъсък. Един срещу се изправят Локомотив(София) и Локомотив (Пловдив). Двубоят ще се играе на в София, на стадиона в "Надежда".

Скандалът между Христо Крушарски и Иван Василев допълнително зареди мача с напрежение. Причината бе нелицензирания стадион "Локомотив". 24 часа преди СТК да утвърди своето решение, Крушарски бе наясно и атакува, като дори заплаши да се яви с отбора си в центъра на София вместо в надежда.

Крушарски: Отдавна си извоювахме правото всеки да се съобразява с Локомотив

Ето какво заяви

И двата тима имат доста кадрови проблеми и важно за изхода на мача ще е как треньорите ще успеят да се справят с тях.