Красимир Здравков отново извежда домакините напред!

Иван Скерлев е точен!

120+4′

КРАЙ НА МАЧА! СЛЕДВАТ ДУЗПИ!

120′

4 минути добавено време на второто продължение.

114′

Защитата и вратарят на Гигант продължават да се бранят смело и не допускат попадение във вратата си.

108′

Жълт картон за Красимир Здравков.

105′

ИГРАТА Е ПОДНОВЕНА! Последни 15 минути за "армейците" да опитат да спечелят мача преди изпълнението на дузпи.

Снимка 596729

Източник: startphoto.bg

105+2′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПРОДЪЛЖЕНИЕ!

102′

Бисмарк Чарлс се контузи и е заменен от Росен Маринов. Мено Кох застана на върха на атаката на ЦСКА, а Маринов зае място в сърцето на червената отбрана.

98′

Бисмарк стреля с глава, но топката отново не пожела да влезе. Защитник в жълто успя да изчисти от голлинията.

92′

ГРЕДА! Марселино подаде към Бисмарк в наказателното поле, но изстрелът му срещна дясната греда!

91′

Туфегджич е заменен от Илиан Антонов.

90′

НАЧАЛО НА ПЪРВОТО ПРОДЪЛЖЕНИЕ!

90+8′

КРАЙ НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ! Ще гледаме продължения на стадион "Съединение".

90+5′

Райко Алов влезе грубо в краката на Лазар Туфегджич и стана вторият, който пое преждевременно към съблекалнята.

90+3′

Бисмарк! Канцлера пое кълбото на гърди в наказателното поле и опита удар от воле, но не нацели добре топката и тя излезе в аут.

90+2′

Мено Кох скочи най-високо след изпълнение на корнер и с глава нанесе удар, но топката премина над гредата.

90′

7 минути продължение

87′

Футболистите на ЦСКА са обградили полето на Гигант, но това засега не дава необходимия резултат.

84′

И Линдсет попадна в тефтерчето на съдията.

78′

Жълт картон и за Галин Минков.

75′

Жълт картон за Марселино.

74′

ГОООЛ! БРАЯН МОРЕНО! Логичното се случи четвърт час преди края на мача, когато Морено беше изведен очи в очи с вратаря на домакините. Първият удар на колумбиеца беше спасен, но при добавката бе точен и резултатът стана 1:1.

70′
Снимка 596730

60′

Аурел Мусай е поредният футболист на Гигант, който получи жълт картон.

56′

Линдсет стреля опасно от пряк свободен удар, но сантиметри го разделиха от целта.

54′

Втори жълт картон за Васил Василев, който влезе опасно в краката на Бисмарк! Домакините остават с човек по-малко.

47′

Бауренски отстъпва мястото си на Туфегджич.

47′

Браян Морено замени Назон.

47′

Линдсет влезе на мястото на Шопов.

46′

Саша Илич взима мерки и предприема четворна смяна. Александър Бучков е заменен от Маурисио Гарсес.

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45+4′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45+2′

Жълт картон за Юрген Матей.

41′

ГОООЛ! 1:0 ЗА ГИГАНТ! ГЕОРГИ СТАЙКОВ! Домакините организираха атака по левия фланг, последва центриране по земя, при което няколко играчи в червено се разминаха с топката и тя достигна до Стайков, който от точката на дузпата я прати в десния ъгъл за радост на домакинските привърженици.

38′

Бисмарк Чарлс изведе Дюкенс Назон на добра позиция в наказателното поле. Хаитянинът финтира защитник на Гигант и остана очи в очи с вратаря на домакините, но ударът му попадна в обсега на стража.

32′

Мено Кох спря опасна контраатака на голямоконарци и получи жълт картон.

31′

Шанс за Гигант! Домакините изпълниха пряк свободен удар, но бранителите в червено успяха да изчистят. Топката обаче попадна в Здравко Жилов, който стреля и оплете топката в мрежата, но от външната ѝ страна!

29′
Снимка 596731

28′

Бисмарк Чарлс напредна от центъра на терена, надбяга защитниците на Гигант, но топката тупна пред него на неравния терен и нападателят не успя да отправи добър удар към вратата.

26′

Пореден жълт картон. Получи го Райко Алов от състава на домакините.

Снимка 596719

22′

Жълт картон за Бисмарк Чарлс, който извърши нарушение в атака срещу вратаря на Гигант.

20′

Жълт картон за Иван Скерлев.

16′
Снимка 596718

15′

"Червените" продължават да са по-опасният отбор на терена, но все още не успяват да намерят път към гола.

8′
Снимка 596711

5′

Очаквано ЦСКА започна доста по-активно двубоя и още в 5-ата минута Дюкенс Назон удари греда! "Армейците" изпълниха корнер, след който Бисмарк отклони с глава към хаитянския голмайстор, но след удара му с десния крак топката се отби от страничната греда.

1′
Снимка 596709

1′

6 Костадин Христов 14 Илиан Антонов

ЦСКА започва участието си в турнира за Купата на България днес, 26-ти ноември, с мач срещу третодивизионния Гигант (Съединение). Двубоят на "армейците" е от 12:00 часа.

"Червените" са се прицелили към четвърто поредно участие във финала на Купата, след като в последните три години на два пъти губиха в решаващия мач за трофея, а веднъж триумфираха с Купата.

Треньорът на ЦСКА Саша Илич няма да разчита на 8 футболисти. Наказани за сблъсъка са Тибо Вион, който е с натрупани жълти картони и изгоненият при победата над Черно море в последния есенен шампионатен кръг Брадли се Нойер. Християн Петров и Симеон Александров пък вчера бяха част от състава на младежкия национален отбор, който проведе контрола с Босна и Херцеговина.

С черешово топче, вино и яйца - в Съединение така ще посрещнат ЦСКА!

Местните фермери също са екзалтирани и готови на истинска саможертва

Освен четиримата играчи, които няма да бъдат на разположение на Илич, той даде почивка на още толкова свои състезатели. Двама от тях допреди дни бяха ангажирани с националните си тимове. Жираир Шаягоян бе титуляр за Армения срещу Косово (2:2) и Албания (0:2), като отбеляза дебютното си попадение за своята родина. Енес Махмутович също започна от първата минута в контролите на Люксембург с Унгария (2:2) и България (0:0).

Почивка получиха и двама от основните футболисти в състава Амос Юга, и Жеферсон, който отбеляза срещу Черно море първото си попадение от над 3 години.

За мача домакините отпуснаха 1500 билета за своите гости и се очаква да бъде истински празник в града. Към момента Гигант се намира на 3-ото място в Югоизточната Трета лига, като е в серия от 3 мача без победа - 2 равенства и 1 загуба.