Билетите за двубоя между Черноморец (Балчик) и ЦСКА ще струват 15 лева, стана ясно от съобщение в официалната Фейсбук страница на втородивизионния тим.

1/16-финалът от турнира за Купата на България ще се поведе в четвъртък от 17:30 часа на стадион "Балчик".

Фаетон потегля на старта за трети пореден път

Изглежда времето на пейката му е подействало позитивно

"Пускаме билетите за мача ни срещу ЦСКА на 09 ноември 2023 г., четвъртък, от 17:30 часа. Обадете се на посочените по-долу номера за закупуване на билети. Цената им е 15 лв. Те са с ограничен брой, така че не забравяйте да ги закупите възможно най-скоро. 0895653003; 0887467561", обявиха домакините.

Черноморец загуби с 0:2 последния си двубой във Втора лига - гостуването на Дунав в Русе, като се намира в зоната на изпадащите с 15 точки от първите си 16 двубоя. Стадион "Балчик" е един от шестте в света, чиито трибуни са естествено вкопани в скалите. Между 2011 г. и 2015 г. съоръжението е изцяло ремонтирано за близо 4 млн. лева. Разполага с две трибуни. Едната, която има 2618 места, е с изцяло пластмасови седалки. В бъдеще над нея трябва да бъде изградена козирка. Другата трибуна е каменна и е за около 400 души.