90+6′
Турнир: Купа на България Стадион: "Тича", гр. Варна Зрители:
90+6′

Край на мача.

Черно море победи Локомотив (Пловдив) с 3:1 в 1/8-финална среща от Купата на Бългрия

Матиас Курьор класира Черно море на 1/4-финалите в последния си мач с екипа на "моряците"

Вижте подробности

90+3′

ГОЛ! Ангел Ангелов! Той се измъкна между двама протинвикови футболисти на границата на наказателното поле вляво от вратата на Локо Пловдив. Последва двойно подаване с Алекс Фернандеш и неспасяем удар в горния десен ъгъл

90′

Пет минути добавено време.

87′

Матиас Курьор обира овациите на публиката. Това бе последен играч за играча с екипа на "моряците". Той бива заменен от Исмаил Иса.

79′

Курьор отправи неточен изстрел от пряк свободен удар.

69′

Ангел Ангелов заменя Николай Златев.

67′

Матиас Курьор получава жълт картон.

66′

ГОЛ! Матиас Курьор! Николай Златев пусна извеждащ пас към нападателя. Той се измъкна от Райън Бидунга и Хоркаш, които не се разбраха кой да изчисти топката. Курьор излезе на празна врата и безпроблемно вкара кълбото във вратата.

62′

Джовани заменя Петър Витанов.

62′

Евандро влиза на мястото на Бабакар Дион.

59′

Живко Атанасов получава жълт картон.

59′

Петър Витанов също е оцветен в жълто.

47′

Николай Златев проби отдясно и пусна остро подаване по земя, но никой от съотборниците му не успя да засече топката.

46′

Начало на втората част.

45′

Край на първото полувреме.

44′

ГОЛ! Матиас Курьор! Мимито пусна кинжален пас в наказателното поле, където играчът на "моряците" изпревари Матеуш Да Силва и с удар по диагонала изравни резултата.

36′

ГОЛ! Бирсент Карагарен! След разбъркване в пеналтерията при центриране отляво на Йосип Томашевич, топката стигна до нападателя. Карагарен шутира от границата на вратарското поле и прати кълбото във вратата.

30′

Мазир Сула бе изведен сам срещу Динко Хоркаш, който скъси дистанцията до осмицата на "моряците" и спаси удара му.

23′

Райън Бидунга отправи хубав изстрел, но Иван Дюлгеров спаси.

17′

Силни минути за "моряците". Варненци владеят повече топката и се настаниха в половината на Локмотив.

Снимка 597920

Източник: startphoto.bg

9′

Великолепна индивидуална изява на Димитър Илиев! Нападателят се освободи от противников защитник отдясно и навлезе в пеналтерията. Илиев реши да изненада Иван Дюлгеров с изстрел с външен фалц, но стражът на Черно море внимаваше и успя да спаси.

6′

Хубаво изпълнение на Бирсент Карагарен от пряк свободен удар. Топката мина над стената, но не намери рамките на вратата.

1′

9. Исмаил Иса 11. Ивайло Димитров

Черно море и Локомотив (Пловдив) ще премерят сили в интригуващ сблъсък от 1/8-финалите на Купата на България. Двубоят на стадион "Тича" започва в 15:00 часа.

На 1/16-финалите Черно море се справи с Литекс в Ловеч, побеждавайки с 2:0, а Локомотив изигра много тежък мач в Дупница с местния Марек. "Смърфовете" победиха с 1:0.

Томаш обяви избраниците си за битката с Черно море

Избра 19 футболисти

В първенството Локомотив е в по-изгодна позиция и заема четвърто място с актив от 33 точки, а "моряците" са на седма позиция с 29 точки.

Двубоят ще бъде последен за любимеца на феновете на "моряците" Матиас Курьор. Нападателят прекратява футболната си кариера, но ще остане на работа в клуба като скаут.