Ботев (Враца) продължава напред в турнира за Купата на България, след като победи Кариана (Ерден) с 4:0 в мач от осминафиналите. Момчетата на Антони Здравков вкараха три гола още през първото полувреме.

Резултатът бе открит още в третата минута, а реализатор на попадението бе Венцислав Керчев. В 25-ата минута Петър Атанасов удвои, а в 37-ата Доминик Янков направи резултата класически.

Ботев (Гълъбово) отстрани Витоша (Бистрица) от турнира за Купата

Два гола на Карадайъ пратиха тима напред

През втората част Ботев отново бе по-активният отбор на терена. В самия край на мача Доминик Янков получи подаване от Михайлов на границата на пеналта и с мощен удар реализира за 4:0.

БОТЕВ: Христо Митов, Андреас Васев, Валери Божинов, Венцислав Керчев, Деян Иванов, Доминик Янков, Ивайло Михайлов, Илия Миланов, Мирослав Будинов, Петър Атанасов, Христо Златински

КАРИАНА: Павел Станев, Георги Георгиев, Николай Дичев, Георги Търтов, Мартин Николов, Ивелин Илиев, Християн Илиев, Евгени Игнатов, Ангел Бастунов, Владимир Милчев, Реджеб Халил