Берое победи убедително с 4:0 Локомотив (Мездра) в първи мач от осминафиналите и си осигури почти сигурно класиране напред преди реванша, който е на 15 декември от 13 часа в Мездра. Давид Каядо откри головата сметка за Берое в 29-ата минута.

Елио Мартинс удвои преднината за беройци в 41-ата минута. По едно попадение през втората част вкараха националът Стефан Велев в 66-ата и Георги Андонов в последната минута на редовното време. Теодор Скорчев спаси дузпа за Локомотив изпълена от Иван Мишев.

Берое (Стара Загора) - Локомотив (Мездра) 4:0

голмайстори: 1:0 Давид Каядо 29', 2:0 Елио Мартинс 41', 3:0 Стефан Велев 66', 4:0 Георги Андонов 90'

Берое (Стара Загора): 33. Теодор Скорчев - 2. Здравко Илиев, 21. Елиаш Алвеш да Силва, 3. Владимир Зафиров (к), 15. Георги Динков - 8. Алберто Лоузейро, 16. Стефан Велев - 23. Тодор Христов (63' - 9. Иван Горанов), 10. Антонио Ливраменто (76' - 19. Мартин Райнов), 88. Давид Каядо - 29. Елио Мартинс (57' - 7. Георги Андонов);

Локомотив (Мездра): 12. Юлиан Левашки, 4. Цветко Иванов, 5. Петър Василев (к), 16. Явор Янков, 13. Камен Каменов, 22. Александър Миков, 7. Цветан Цветанов (62' - 10. Борислав Боянов), 8. Иван Мишев, 11. Петър Златков, 9. Иван Редовски, 17. Александър Кирилов (80' - 18. Емил Манолов);