Турнир: Купа на България Стадион: "Берое", гр. Стара Загора Зрители:

КРАЙ НА ДВУБОЯ!

90+5′

Жълт картон за Иван Караджов.

90+2′

ГООЛ ЗА ФК ЦСКА 1948! Александър Колев се озова очи в очи с вратаря, нагласи си топката на удобния ляв крак и с акуратно изпълнение не остави шансове на вратаря на домакините.

90+1′

Реян Даскалов заменя Ангел Бастунов.

83′

Алекс Колев отново бе на сантиметри от това да реши мача в полза на столичани. Нападателят се извиси и с премерен удар не съумя да матира Иван Караджов.

76′

ДВЕ ГРЕДИ! Берое като по чудо оцеля в рамките на секунди! Първо Карлос Охене с тежък изстрел нацели десния страничен стълб. Алекс Колев също не успя реализира, тъй като горният страничен стълб го лиши от попадение.

Снимка 597715

Източник: startphoto.bg

75′

Най-дейният в тима на Берое Митко Митков надбяга своя персонален пазач, проби и стреля покрай вратата.

69′

Kарлос Охене влиза в игра на мястото на Парвиз Умарбаев.

65′

Остър пас на Митко Митков намери Калоян Кръстев на добра позиция, където таранът насочи топката в обсега на Наумов.

Снимка 597716

63′

Абубакар Тунгара отстъпва мястото си на Митко Митков.

63′

Голмайсторът Евгений Сердюк е заменен от Александър Колев.

62′

Стив Траоре заменя Стилиян Николов.

53′

ГООЛ ЗА ФК ЦСКА 1948! Джонатан Соуза центрира към Евгений Сердюк, който първоначално се размина с кълбото, което рикошира в крака на Русев и се отклони към нападаталя, за да може украинецът да се разпише по прецизен начин в срещата.

50′

Динамично начало на второто полувреме. Божидар Пенчев се отчете с поредния точен удар за заралии.

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45+2′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45′

Домакините пропуснаха сериозен шанс преди да прозвучи сигналът за край на първото полувреме! Топката по случайност се озова в краката на Божидар Пенчев, който излезе на стрелкова позиция и отправи крайно неточен изстрел.

40′

Подем в редиците на старозагорци! Серкан Юсеин бе намерен от свой съотборник в близост до врата на Наумов, ала ударът му не затрудни българския национал.

35′

Равностойна игра до момента между двата отбора.

Снимка 597714

25′

Съставът на Николай Киров постепенно започна да разиграва по-спокойно и все повече се стреми да атакува съперника си.

15′

Kаква възможност за гостите! Радослав Кирилов напредна, приближи се към Караджов и предпочета да подава, след което бранител на домакините игра с топката и с минималното си докосване предотврати гол за "червените". Последва и спасяване на стража на заралии, спасявайки изстрел на Бастунов.

Снимка 597702

8′

Берое можеше да поведе в срещата, когато Даниел Наумов се отличи с добра намеса, отразявайки мощен удар на Симеон Мечев.

5′

ГООЛ ЗА ФК ЦСКА 1948! Не! Попадението е отменено, тъй като Хелитон, който остана непокрит в наказателното поле на Берое и асистира на Ивайло Чочев, е бил в положение на засада.

2′

Определено футболистите на Любослав Пенев искат да установят траен натиск над съперника и още в първите минути можеха да излязат напред в резултата. Радослав Кирилов получи подаване в наказателното поле, но стреля встрани от вратата.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА!

1′

НАЧАЛО НА МАЧА!

1. Иван Караджов (В) 29. Даниел Наумов (В)
19. Стив Фуртадо

Берое и ФК ЦСКА 1948 ще премерят сили в интригуващ двубой от 1/8-финалите за Купата на България. За двата тима този сблъсък е последен за календарната година, а срещата започва в 12:30 часа.

Заралии отстраниха Миньор (Перник) с 2:0, за да достигнат до мач с ФК ЦСКА 1948, докато възпитаниците на Любослав Пенев елиминираха Севлиево категорично с 4:0.

Наставникът на днешните домакини Николай Киров няма да може да разчита на Абел Анисе, който е контузен, а вчера обявиха раздялата си с Лукас Мартинс. Столичният отбор няма кадрови проблеми и всички играчи ще бъдат на линия.