В осем поредни срещи в Първа лига ЦСКА не успява да отбележи през първото полувреме, като головата разлика на тима преди почивката е 3-9, пише "Тема: Спорт".

"Армейците" се разписаха през първата част само в откриващите три кръга.

Юнус Санкаре отбеляза третия си гол в Първа лига и се превърна във водещия реализатор на "червените" в шампионата, изпреварвайки Али Coy, Антов и Тиаго, които имат по две попадения.

Светлина под рамката

Димитър Евтимов е добър вратар

Асистенцията на Coy за първенство бе първа за него в шампионата тази есен. По системата гол+пас най-полезни за тима са именно гамбиецът (2+1), Антов (2+1) и Санкаре (3+0) с по 3 точки.

Вратарят Димитър Евтимов дебютира със суха мрежа за ЦСКА в едва втория двубой без допуснат гол от "червените" в Първа лига дотук. Стражът стана 26-ият играч, използван през сезона. Той е десетият българин, който игра за тима, а чуждестранните футболисти до момента са 16.

Джони Велинов: ЦСКА има по-добри футболисти и отбор от Лудогорец

"Ако Господ каже и разреши - ще сме шампиони!"