Юношите на ЦСКА от набор 2004, на които треньор е Атанас Борносузов, победиха Ботев с 3:1 като гост в първия мач от полуфиналите за Купата на БФС.

"Червените" пропуснаха отлични възможности за гол, но все пак успяха да поведат в 27-ата минута, когато точен беше Йоан Борносузов. В последната минута на първата част Павел Жабов добави още едно попадение, и така гостите се оттеглиха на почивка с актив от два гола.

Малко след началото на второто полувреме Жабов вкара втория си гол в мача, покачвайки на 3:1, а минути по-късно Ботев върна един гол от дузпа. Домакините получиха втора такава малко след това, но вратарят Иван Маринов спаси.

В другия полуфинал Левски победи Лудогорец с 3:1. Реваншите са след седмица - на 28 март (сряда).

Атанас Борносузов: Искам футболистите ни да станат добри хора и да уважават съперниците си

"Резултатите не са главната цел пред отбора"