Старши треньорът на ЦСКА Миодраг Йешич обяви след равенството с УФА 3:3, че ще има освободени от тима. В момента  при „червените" има цели седем играчи на проби, голяма част от които ще си стегнат багажа.

„Седем футболисти имаха възможност да покажат своите качества. Списъкът за втория лагер ми е в главата. Ще го обсъждам със собствениците в София. Едно е сигурно - няма да е същият като сега.

Марсиньо може да се върне на терена едва в края на март. След 35 дни подновява занимания. Анисе имаше температура и не искахме да го рискуваме".

„Поведохме, но имаше отпускане през първото полувреме, затова нашият отбор получи два гола. Като игра и положения се справихме добре, но не бива да се подценява съперникът по този начин", коментира Миодраг Йешич.