ЦСКА II победи с 1:0 Спортист (Своге) в първата си контрола от предсезонната подготовка. Двубоят се игра на клубната база в Панчарево. Единственото попадение за "червените" бе дело на Димитър Петров в 69-ата минута.

Въпреки многото създадени положения, тимът на Владимир Манчев трябваше да дочака до средата на втората част, за да открие резултата. Голът на втория отбор на ЦСКА дойде в 69-ата минута след многоходова комбинация. Павел Жабов проби в наказателното поле от лявата страна и намери Антон Толев, който от своя страна подаде към Димитър Петров, а последният не сбърка и с мощен изстрел не остави шансове на вратаря.

В следващата си проверка дубълът на "червените" ще се изправи срещу Ботев (Ихтиман). Мачът ще се играе в събота (29 юни) от 10:30 часа на клубната база в Панчарево.