В Сърбия следят изкъсо представянето на Саша Илич като треньор на ЦСКА.

Според оценките на местните медии, легендата на Партизан има основна заслуга за победата на "червените" снощи над Черно море.

Местният hotsports.rs определи като "страхотно" началото на сезона за ЦСКА.

В материала, сръбските журналисти акцентират върху факта, че отборът е събрал актив от 7 точки за три мача в първенството.

Саша Илич: Харесва ми, че показваме енергия - това значи, че напредваме

"Новият футболист от Норвегия? Сигурно е много качествен футболист"

"Бившият футболен ас на Партизан даде индикации, че му предстои повече от добра треньорска кариера и по-добро представяне от миналия сезон като наставник на Чукарички.

Вицешампионът на България не играе страхотно, но резултатите са налице. Тимът на Саша Илич постигна втората си победа във вътрешното първенство, побеждавайки Черно море с 1:0.

Най-голяма заслуга за минималната победа има легендата на Партизан. Именно в 76-ата минута Илич направи ключова смяна и пусна на терена 20-годишния Асен Дончев , който само две минути по-късно отбеляза първия си гол в мъжкия футбол след първия контакт с топката", пише медията.