Нападателят на ЦСКА Дюкенс Назон все още не може да впечатли с представянето си.Футболистът отнесе критики в Хаити за играта си в дербито с Лудогорец (1:2) в понеделник.

Дюкенс Назон: Левски категорично не са по-добри от ЦСКА, феновете им, които ни обиждаха са глупави

"Много е обидно"

28-годишният атакуващ футболист се появи в игра в 71-ата минута на мястото на Браян Морено и пропусна добро положение за гол, след като ударът му излезе в аут. Медията уеdasportshaiti.net. обръща внимание на представянето на Назон и отбелязва:

"Нападателят на националния отбор се появи през второто полувреме срещу Лудогорец и въпреки свежите си сили остана мълчалив в атаката на ЦСКА. Той не успя да помогне на тима си да предотврати загубата от шампионите в първенството. Преди седмица Назон вкара при победата с 2:1 над Пирин Благоевград, но сега не успя да направи разликата срещу Лудогорец", написаха в островната страна, цитирани от "Тема спорт".

Нападателят пристигна на "Армията" през това лято, но не успява да се утвърди сред титулярите на Саша Илич. От началото на сезона в Първа лига е взел участие в девет двубоя, в които отбеляза две попадения и направи една асистенция. За момента треньорът на армейците не разчита на Назон като приоритетен избор в нападение.