Спортните сайтове в Гана продължават да следят изявите на Едвин Джеси с екипа на ЦСКА.

Ghana-soccernet.com отразява силната игра на крилото в мача срещу Верея, в който той бе един от най-добрите на терена и се отчете с гол и асистенция. От изданието напомнят, че Джеси вече получил повиквателна за следващия двубой на националния отбор с Кения.

"Със своето попадение в 67-ата минута той подсигури трите точки за гранда ЦСКА. Десет минути преди края бе сменен", отчитат в медията и отбелязват, че тимът на Джеси бързо се отърсва от разочарованието, дошло след отпадането от евротурнирите.

Националите на Гана се изправят срещу Кения като гост на 7 септември в мач от пресявките за Купата на африканските нации. В предишния си двубой "черните звезди" победиха Етиопия с 5:0, като Джеси отново бе сред повиканите.