Опитният бранител на ЦСКА Александър Тунчев е оптимист за бъдещето на отбора. Според защитника, за тима скоро ще дойдат и добри дни, въпреки поредния мач без отбелязан гол.
„Отново не успяхме да отбележим, но за разлика от други мачове, създадохме чисти положения. Може би нямахме и шанс. Не мисля, че до края имаме лек мач. С оглед ситуацията, в която се намираме, всеки мач е много важен за нас", призна той.
„С идването си, Любо Пенев ни вдъхна увереност, че можем и трябва да си вярваме. Той е голяма фигура за българския футбол и с неговото идване се надяваме да дойдат и добри за нашия отбор", сподели още Тунчев.
stra6nia
на 01.05.2015 в 22:26:55 #1Туна много си изостанал брат ама много ти незнаев къде се намираш бе а си профисионалист а мале с апата сте жива трагедия неставате за нищо