Хубав удар на Енрике, който завърши с удар, но вратарят на Яблонец спаси.

Спасяване на Бусато при центриране отдясно. След това последва неточен удар на Хамалайнен.

Чорбаджийски се пребори с играч на Яблонец при центриране отдясно и нанесе удар с глава, който бе неточен.

59′

Хруби лови удар от пряк свободен удар на Белтраме.

55′

Йовович продължава да тормози защитата на ЦСКА. Черногорецът опита удар, който премина покрай вратата.

49′

Шанс за ЦСКА!! Белтраме проби отдясно, справи се със защитник на Яблонец, но последния пас към Али Соу бе безкрайно неточен.

45′

Начало на втората част.

45+1′

Край на първото полувреме.

45′

Йовович проби през центъра и нанесе удар, който мина над вратата.

42′

Джеси получи топката на около 25 метра от вратата на Яблонец. Ганаецът опита удар, който доведе до рутинна намеса на Хруби.

37′

Първи точен удар на играч в червено. Стефано Белтраме обаче не затрудни Хруби.

35′

ГОЛ ЗА ЯБЛОНЕЦ! Владимир Йовович се разписа. Бикел не успя да изчисти топката. Кълбото остана в краката на Йовович, който по елементарен начин се справи с Чорбаджийски и Бусато и на празна врата вкара за 0:2.

30′

Неточен удар на Мазику от далечна дистанция.

28′

Яблонец бе близо до втори гол. Мартин Долежал се оказа непокрит в наказателното поле на ЦСКА. Нападателят отправи удар от около 7-8 метра, но стреля опасно покрай гредата.

25′

Евандро засече топката с глава след центриране отляво, но прати кълбото далеч от целта.

17′

Соу се пребори с двама защитници в зелено и нанесе удар, който излезе в аут.

15′

Вяло представяне на ЦСКА в първия четвърт час на мача. "Червените" не успяват да създадат нищо опасно пред вратата на своя съперник.

6′

ГОЛ ЗА ЯБЛОНЕЦ! Войчек Кубиста се разписа във вратата на ЦСКА. Чехът засече центриране от корнер на близката греда и прати топката зад Бусато.

1′

17. Енрике

ЦСКА ще изиграе днес последната си контрола по време на лагера в Марбея. Съперник е чешкият Яблонец. Проверката е от 18:15 часа.

Тимът в момента заема трето място във временното класиране на местното първенство, отстъпвайки на Славия (Прага) и Виктория. Именно срещу тима от Пилзен игра ЦСКА в петък и загуби с 0:3.

"Червените" днес ще се опитат да вкарат първия си гол по време на контролите в Испания. До момента бяха записани загуби още от Нюрнберг (0:5) и Шонан (0:1) и нулево равенство срещу корейския шампион Чонбук.

Очаква се участие в мача днес да вземе Али Соу. Гамбиецът напусна лагера за ден, за да пътува до Италия.