Турнир: Контроли Стадион: "Българска армия", гр. София Зрители:
90′

Край на срещата. ЦСКА завърши подготовката си с победа.

83′

ГОЛ! Рубен Пинто прави резултата класически с попадение от границата на наказателното поле.

73′

Стойчо Атанасов отстъпва мястото си на Мартин Смоленски

72′

В 72-ата минута играч на Вихрен опита да намери свой съотборник, но вместо това подаде на Евандро. Бразилецът напредна и шутира, но в аут.

60′

Густаво Бусато е заменен от Петър Петров.

53′

ГОЛ! Три минути по-късно - Али Соу се реваншира за пропуска си и удвои резултата, след като засече центриране от левия фланг и не остави шансове на Симеонов.

Снимка 432690

50′

Али Соу излезе сам срещу Симеон Симеонов, който се опита да го спре и да улови топката, но не успя. Ганаецът обаче не успя да да я насочи добре и тя мина покрай вратата.

46′

Състав на ЦСКА за второто полувреме: Бусато, Стойчо Атанасов, Петър Занев, Божидар Чорбаджийски, Николай Бодуров, Рубен Пинто, Али Соу, Валентин Антов, Евандро, Диего Фабрини, Тиаго.

45′
45′
44′

Стойчо Атанасов получава жълт картон.

42′

Греъм Кери беше спънат в наказателното поле и претендираше за дузпа, но съдията не прецени, че има такава.

40′

Никола Георгиев стреля от далечна дистанция, но Густаво Бусато внимаваше и изби топката.

36′

Стойчо Атанасов също се отчете с хубав изстрел, който профуча покрай дясната греда.

32′

Първият жълт картон в мача е за Александър Якимов.

30′

Черниаускас отстъпва мястото си на Густаво Бусато.

27′

ГОЛ! Все пак, седем минути по-късно, новото попълнение Греъм Кери открива резултата със страхотно изпълнение на пряк свободен удар.

22′

Тони Уот получи хубав пас в наказателното поле от младия Митко Митков, но ударът му беше блокиран от играч на Вихрен.

20′

Новото попълнение на ЦСКА Греъм Кери опита да отбележи от дистанция, но ударът му мина над вратата.

10′

Първото по-интересно положение в срещата е на сметката на Вихрен. Момчетата на Здравко Лазаров развиха много добре своята атака, но Черниаускас спаси изстрела на Димитър Калчев към вратата си.

1′