ЦСКА U19 победи Сокол (Марково) с 3:1 в мач от новия сезон на елитната юношеска група, игран на изкуствения терен на базата на националния отбор в "Бояна".

През първата част младите "армейци" показаха доста по-добра игра от своя съперник и само малшансът им попречи да решат всичко още преди почивката. Все пак отборът ни се оттегли към съблекалните с гол аванс, след автогол на противников играч.

Второто полувреме започна отлично за момчетата от ЦСКА, които вкараха още две попадения чрез Марк-Емилио Папазов и Даниел Иванов. Гостите намалиха в самия край на срещата.

В следващия кръг ЦСКА гостува на Сeптември. Мачът е насрочен за 31 август (понеделник) и ще се играе на стадиона в Герман.

Стартов състав на ЦСКА: Ивайло Илиев (в), Александър Бучков, Калоян Пехливанов, Мартин Сотиров, Кристиян Атанасов, Димитър Михайлов, Емил Ценов (к), Максим Киров, Даниел Иванов, Марк-Емилио Папазов, Цветомир Цанев

Резерви: Константин Касабоков (в), Иван Донец, Калоян Стоилов, Димитър Горанов, Веселин Борисов, Данаил Стойчев, Цветомир Йорданов

Старши треньор: Добромир Митов.