Отборът на ЦСКА до 14 години победи по категоричен начин с 5:0 връстниците си от РД Спорт на базата в Бояна, предава сайтът на "армейците".

През първото полувреме "червените" бяха по-добрият отбор на терена, но нямаха шанс пред гола и нулевото равенство се запази до почивката.

ЦСКА няма никакви проблеми с Лудогорец, когато нещата се решават само между двата отбора

"Армейците" отстраниха 4 пъти "орлите" за Купата на България

През втората част момчетата на старши треньора Димитър Андонов бяха пълни господари на игрището и отбелязаха цели 5 попадения във вратата на РД Спорт. Точни за младите армейци бяха Васил Каймаканов, Юлиан Гилов, Антон Толев, Максимилиян Симеонов и Виторио Шотев. Така ЦСКА U14 записа напълно заслужена победа с 5:0 като гост на РД Спорт.