КРАЙ НА МАЧА! ЦСКА ЗАВЪРШИ ЛАГЕРА В ИСПАНИЯ С РАВЕНСТВО!

ЦСКА и Тянжин Теда завършиха наравно 1:1

Уморен ЦСКА завърши лагера в Испания с трето поредно равенство (ВИДЕО)

"Червените" се прибират в София в събота

85′

17-годишният Никола Борисов влиза на мястото на Раул Лое

77′

Чудесно спасяване на Слави Петров! Вратарят се извиси във въздуха и изби връхлитащата към мрежата му топка!

73′

Радослав Живков заменя Десподов

61′

Барт влиза на мястото на Чорбаджийски

61′

Слави Петров ще доиграе срещата вместо Черниаускас

59′

И Алберг пропусна да се разпише. Ударът му изпрати топката над напречната греда.

57′

Разочароващо изпълнение от Станислав Манолев. Той опита удар от доста далечна дистанция, но топката прехвърли вратата.

55′

Валентин Антон заменя Тиаго

51′

Двоен пропуск на Тянжин! Футболист на Теда нахлу на скорост и остана сам срещу вратаря на ЦСКА, но той изби, след което при втория опит, топката отскочи от крака на Александър Георгиев и се удари в страничната греда.

46′

Три смени в състава на ЦСКА на почивката: Каранга отстъпва мястото си на Бланко, Александър Георгиев се появява в игра вместо Жеферсон, а Манолев заменя Николай Бодуров.

45′

Начало и на втората част!

45′

Край на първото полувреме! Двата отбора се оттеглят за кратка почивка при резултат 1:1.

42′

Каранга пропусна да се разпише, след като остана очи в очи със стража на Тянжин, но стреля встрани от вратата.

34′

Музепер изпълни свободен удар, но мощният му шут изпрати топката над вратата. Съдията отсъди фаул в полза на Тянжин, след като Дюлгеров игра с ръка малко преди наказателното си поле.

32′

Поредна хубава атака на ЦСКА. Ударът на Каранга обаче не бе в очертанията на вратата.

27′

ГОООЛ! Жонатан възстановява равенството! Звездата на Тянжин бе оставен непокрит от бранителите на ЦСКА и с глава преодоля Черниаускас за 1:1.

24′

Нов шанс пред ЦСКА да удвои преднината си. Кирил Десподов опита да комбинира с Каранга, но защитата на Тянжин изчисти.

16′

Алберг центрира опасно от корнер в наказателното поле на Тянжин, но вратарят на китайския тим улови топката преди играч на ЦСКА да успее да играе с нея.

7′

ГОЛ! ЦСКА повежда още в самото начало с гол на Каранга! Голмайсторът на "червените" се извиси над всички и с глава насочи топката в мрежата на Тянжин.

4′

Хубава възможност за Тянжин за опасност пред вратата на ЦСКА, но пасът на играч на китайския тим не стигна до Жонатан.

1′

7. Жан Бланко

Днес от 17 часа отборът на ЦСКА ще изиграе последната си контрола на лагера в Испания. Съперник на "червените" е 8-ият най-скъп отбор в Китай - Тянжин Теда.

Старши треньор на тима е Ули Щилике, който бе дълги години в Реал (Мадрид) и Борусия (Мьонхенгладбах).

Безупречен ЦСКА: 22 победи и 6 равенства в 28 мача

78:19 голова разлика

Звезда на неговия отбор е бившият халф на Челси - Джон Оби Микел. Останалите играчи, които могат да бъдат отличени са бразилският голаджия Жонатан, който през 2017 година е топ реализатор на корейското първенство. Феликс Бастианс, който за последно бе част от Бохум и Франк Ачеампонг, който бе привлечен от Андерлехт.

В предишната проверка в Марбея, ЦСКА записа престижно нулево равенство със Спартак (Москва).