Турнир: Контроли 2024 Стадион: "Българска армия", гр. София Зрители:

ЦСКА победи Царско село с 3:0 в контрола

ЦСКА с класика срещу грубияните от Царско село в последната си зимна контрола

Тибо Вион със съмнение за тежка контузия, "царете" си изкараха два червени картона

90′

ГООЛ ЗА ЦСКА!! 3:0!! КАЙСЕДО! До последния съдийски сигнал остана време на Жорди Кайседо да се разпише още веднъж. Финалното попадение стана плод на дълга и прецизна "червена" атака, която бе материализирана след удар с глава на нападателя и неубедителна намеса на вратаря.

83′

ГООЛ ЗА ЦСКА! 2:0! КАЙСЕДО! Вече с двама души повече на терена, ЦСКА лесно стигна до удвояването на своята преднина. В 83-ата минута отбита топка стигна до Жорди Кайседо. Еквадорецът се завъртя елегантно и от трудна позиция реализира с плътен шут по земя.

82′
Снимка 562663

Източник: startphoto.bg

80′

ОЩЕ ЕДИН ИЗГОНЕН! Царско село защити реномето си на доста груб отбор в понеделнишкия следобед, след като втори футболист от Околовръстното бе изгонен от рефера Чинков. Този път това беше Матео Лукарели, който си изкара втори жълт картон.

71′

MЕНО КОХ! Поредният корнер за ЦСКА обезателно значеше и опасност за опонентите им. Този път най-съобразителен се оказа Мено Кох, ала Н'Диайе отново заслужаваше похвали за своите изяви.

64′

ДИРЕКТЕН ЧЕРВЕН КАРТОН! В 64-ата минута Пиер Дзебли вложи много ярост срещу Вион и получи директен червен картон. Още по-неприятното за Стойчо Младенов и неговия екип беше, че французинът се наложи да бъде заменен принудително, оставяйки сериозни съмнения за тежка контузия.

63′
Снимка 562661

61′

ЦСКА отговори със статично положение, при което Вион намери непокрития Карло Мухар, но ударът му с глава не намери очертанията на "царската" врата.

57′

Царско село имаше нещо като голова възможност в 57-ата минута, когато отбита топка попадна в краката на Седрик Коломбо. Дошлият от Салернитана флангови бранител отправи силен изстрел от 15-ина метра, който обаче високо над горната греда.

50′

Официално предупреждение за Матео Лукарели, който игра с ръка.

48′
Снимка 562660

47′

През второто полувреме в състава на ЦСКА бяха извършени цели 9 смени, като на терена останаха само Густаво Бусато и Жорди Кайседо. Това позволи на гостите от Царско село да погледнат малко по-смело в предни позиции. Впечатление правеше появилият се като резерва играч на "царете" Реди Каса.

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45′

ПОЧИВКА!

40′

Футболистите на Царско село не се церемонят и стъпват здраво в краката на своя опонент. До този момент някои от звездите на ЦСКА пострадаха след тежки единоборства с възпитаниците на Андреа Сасарини.

33′

Един от много нови чуждестранни футболисти на Царско село - Давиде Виртулини, удари без топка Иван Турицов, което принуди влизането на терена на медицинския щаб на "армейците".

24′
Снимка 562639

23′

ГООЛ ЗА ЦСКА! 1:0! ЮРГЕН МАТЕЙ! Логичното все пак случи в 23-ата минута. Колкото висок, Хадим Н'Диайе беше толкова и неуверен в излизанията си при центриране. Този път грешката му беше наказана, а капитанът на ЦСКА - Юрген Матей не пропусна да се разпише с глава.

14′

ВИЛДСХУТ! ЦСКА пропусна поредна възможност да открие резултата, но Яник Вилдсхут демонстрира старата си слабост и пропусна сам срещу правещия отличен мач до този момент Н'Диайе.

Снимка 562645

12′

В 12-ата минута Вилдсхут загърби неразумно притисналия го Николаев, за да поеме свободно по крилото,  а след това, по вече познатия начин, да  комбинира с Кери, който пак шутира в обсега на съперниковия вратар.

5′

КЕРИ! Личеше си, че организацията в играта на Царско село е на доста ниско ниво и в рамките на още 60 секунди, хората на Стойчо Младенов пак затрудниха максимално Н'Диайе. Този път обещаващ рейд по крилото направи Вилдсхут и „лалето“ пусна около дъгата за връхлитащия Кери. Изстрелът без подготовка на ирландеца беше спасен от африканския стаж на "царете".

Снимка 562641

3′

ЛАМ! ЦСКА имаше възможността да се разпише след само три минути футбол на "Армията". Греъм Кери центрира от корнер, а Томас Лам скочи над всички, за да насочи с глава. Вратарят на Царско село излезе неразчетено, но имаше късмет, че изстрелът на финландеца излезе в аут.

2′

Преди началото на проверката "армейците" използваха момента, за да представят на своите фенове всички футболисти, с които грандът ще се бори за титлата през пролетта. Сред тях личаха имената на Маурисио Гарсес и Браян Морено.

Снимка 562642

1′