Спортно-техническото ръководство на ЦСКА, както и техническият директор на клуба Алън Пардю, вече търсят нов централен нападател, пише "Мач Телеграф".
На "Армията" са се примирили, че трудно могат да задържат Жорди Кайседо, за когото 2021 година се развива повече от добре. Той дойде при "червените" от бразилския Витория (Баия) и само за пролетния полусезон блесна с общо 10 гола в 19 мача. Веднага се заговори за интерес към него от Удинезе и Базел, а фактът, че той вече играе на Копа Америка, също вдига цената му.
В момента ЦСКА разполага с трима нападатели - Кайседо, Бисмарк Чарлс, както и завърналият се след наем в Нефтчи (Баку) Ахмед Ахмедов. Шефовете на "червените" обаче често намират големи чуждестранни голаджии. Такива са случаите с Фернандо Каранга, Мауридес и Али Соу, които вкараха милиони в касата на клуба.
Явно е, че следващият ще е Жорди Кайседо, а на "Армията" вече му търсят също толкова качествен заместник.
VLAD
на 18.06.2021 в 10:56:07 #5Относно договора на Кайседо питай олигофрена Марио. Той е наясно с Кайседо, обаче според него той не е в ЦСКА
. Не знам.
Мик Джагър
на 18.06.2021 в 10:13:55 #4Докога му е договора знае ли някой? Абе важното е, че Кайседо никога няма да играе в ЦСКА
VLAD
на 18.06.2021 в 08:53:25 #3Сигане, още ли те държи кататонния пристъп, а откачалко?
Bloody_Sword
на 18.06.2021 в 08:39:51 #2Възможно е Човекоядецът да се е помислил за голяма звезда и да не ще да преподписва. В такъв случай- прав му път.
VB
на 18.06.2021 в 08:25:00 #1Вкарал 10 гола в първенството на перуката и гела, станал звезда…