Отборът на ЦСКА си изкара гнева на втородивизионния Спортист (Своге). „Армейците" победиха своя съперник с разгромното 7:2 в контролна среща играна на комплекса „Царско село" в столицата.

Резултатът откриха гостите от Своге в 6-ата минута. Тогава, груба грешка на Еспозито бе наказана от арестувания за черно тото преди дни Георги Семерджиев. Все пак всичко си дойде на мястото в 17-ата минута, когато Трекаричи изравни. Само 60-секунди по-късно Спас Делев направи 2:1 с ударъ извън наказателното поле. Делев изработи и третия гол, който бе дело на Илиев малко преди почивката.

През второто полувреме „армейците" нанизаха още цели 4 гола. В 47-ата минута Илиев направи 4:1, а в 63-ата се разписа и Радулович, който направи добър пробив от ляво.

В 69-ата минута Маликатов е опита да върне топката към вратаря Стойчев, но го хвана в крачка и стражът не успя да реагира - 5:2.

Малко по-късно Томи Костадинов бе съборен в наказателното поле, а отсъдената дузпа беше реализирана от Саидходжа. Крайното 7:2 оформи Георги Василев 3 минути преди края.