Пинто заменя Лое.

73′

Жълт картон за Каранга.

72′

Каранга пропуска да направи резултата 3:0, след като негов удар срещна напречната греда, топката тупна пред голлинията, но не влезе!

71′

Кулма заменя Енрике.

68′

Десподов е изведен от Тиаго в наказателното поле, нападателят финтира Янко Георгиев, но се засеути после и загуби топката.

64′

Срещата вече се доиграва, а след гола ЦСКА изглежда по-уверен на терена, отборът играе с повече самочувствие.

58′

Чандъров заменя Галчев.

54′

ГОООЛЛЛ ЗА ЦСКА! Десподов бележи със страховит изстрел по диагонал, след като бе изведен от Тиаго отдясно в наказателното поле - 2:0!

52′

Богомил Дяков заменя Патрик Весели.

50′

Пропуск на Десподов! Нападателят бе изведен зад защитата, преодоля Янко Сандански, но ударът му извън наказателното поле не успя да намери очертанията на вратата!

45′

Начало на второто полувреме.

45′

Край на първото полувреме.

37′

Добре разгърната атака на ЦСКА изведе Тиаго зад защитата на Септември, но Янко Георгиев излезе и в последния момент изчисти топката с шпагат пред погледа на португалеца.

33′

Тошев отне топката на Бодуров в половината на съперника, след което нападателят на Септември бе намерен пред наказателното поле, но ударът му рикошира във футболист на ЦСКА и попадна в ръцете на Черниаускас.

30′

Центриране от корнер на близката греда е засечено от Дюлгеров, но топката минава над вратата.

26′

ГОООЛЛЛ ЗА ЦСКА! Каранга бележи от дузпа - 1:0! Галчев загуби елементарно топката пред наказателното поле, а Елтон фаулира Кристиян Малинов.

24′

Раул Лое опита да изненада Янко Георгиев с удар от дистанция, който обаче минава далеч от целта.

18′

Иван Тилев бе намерен на удобна позиция в наказателното поле след центриране от корнер, но младежкият национал не успя да засече добре топката от въздуха.

15′

След четвърт час игра пред празните трибуни на "Българска армия" гостите поизравниха играта.

8′

Първият шанс в мача е на сметката на ЦСКА! Грешка в защита на Елтон доведе до центриране от левия фланг към Десподов, който на метри от вратата не успя да намери очертанията и.

5′

Изаквателна игра и от двата отбора, като очаквано играчите на ЦСКА са по-активни.

1′

21. Кевин Кубемба 20. Ишмаел Байду

ЦСКА приема Септември в последния мач от 18-ия кръг на Първа лига. С оглед резила на Лудогорец в Стара Загора срещу Верея, "червените" могат да се доближат само на 1 точка от лидера в шампионата при победа днес.

ЦСКА победи Септември през настоящия сезон, като първият мач между двата отбора, когато новаците бяха символичен домакин на "Васил Левски", завърши с минимален успех 1:0 за състава на Стамен Белчев.

Септември обаче стабилизира изявите си в последно време, записа дори четири поредни победи с по 1:0, след което допусна поражение от Славия. Въпреки това Николай Митов ще се опита да поднесе изненада на "Българска армия".

Дали ще видим такава, или срещата ще мине под знака на очакваното, отговорът след 17,30 часа, когато е началото на мача...

ЦСКА без право на грешка пред празните трибуни на "Армията"

Мачът със Септември е от 17:30 часа