ЦСКА се похвали с наградите на Маурисио Гарсес и Брадли де Нойер.

Ето какво пише в сайта на клуба:

"Футболистите на ЦСКА Маурисио Гарсес и Брадли де Нойер обраха наградите в традиционните анкети, организирани от пресклуб "България". Двамата бяха наградени за добрите си игри на специална пресконференция, която се проведе днес на Националния стадион "Васил Левски".

Бразилецът Маурисио Гарсес беше избран за играч №1 на месец юли в Първа лига. Единадесет от общо 23 спортни медии и редакции са гласували за нашия футболист.

Той беше избран за играч №1, както на първия, така и на четвъртия кръг в родния шампионат, когато отбеляза две попадения във вратата на Берое. До момента кариоката има общо 5 попадения в 5 изиграни двубоя от първенството. За него са гласували 7 от общо 19 треньори, които са дали своя вот.

Брадли де Нойер пък бе награден за играч на осмия кръг, за фантастичния гол, който реализира във вратата на гостите от Бистриаца, три минути преди края на мача и с него донесе победата на ЦСКА с 2:1. Нидерландският бранител печели за пръв път приза за играч на кръга в Първа лига, като за него са гласували 9 от общо 19 треньори.

ЧЕСТИТО!

САМО ЦСКА!".

Маурисио Гарсес: Щастлив съм! Искам да вкарам много голове за ЦСКА, важни голове!