Отборът на ЦСКА записа първа победа и първи голове в контролите в Турция. Воденият от Нестор Ел Маестро тим победи с 2:0 петия в Словакия тим на Тренчин. До този момент армейците записаха поражения с 0:2 от полския Корона Киелце и 0:1 от иранския Трактор.

В последната си контрола на лагера в Белек ЦСКА се изправя срещу чешкия Бохемианс на 3 февруари.

Първият гол за ЦСКА на турска земя отбеляза Тобиас Хайнц, който след това беше заменен поради контузия. Второто попадение беше дело на Дюкенс Назон.

Червените показаха две лица във всяко от полувремената. През първото футболистите в червено стартираха активно, но загубиха инициативата и позволиха на словаците да създадат няколко опасни положения, а веднъж и гредата се оказа спасение за българския тим.

След почивката в българския тим бяха извършени няколко промени, които дадоха резултат. Отборът заигра по-комбинативно. Така се стигна до 52-ата минута. Тогава беше отменен гол на Тренчин поради засада. Само 30 секунди по-късно ЦСКА организира контраатака. С премерен удар от границата на наказателното поле Тобиас Хайнц матира вратаря Кукучка и откри за ЦСКА с първия гол на турска земя.

Малко след попадението Хайнц можеше да отбележи и второ попадение, но ударът му бе спасен от вратаря на Тренчин.

В 73-ата минута Хайнц получи контузия и трябваше да бъде заменен принудително.

В 85-ата минута ЦСКА реши всичко с втори гол. След дълго изпълнение на тъч топката стигна до Дюкенс Назон, хаитянинът овладя на гърди, обърна се и с удобния си десен крак нанесе мощен удар, който рикошира в гредата, а след това влезе във вратата на Тренчин за 2:0.

ЦСКА - Тренчин 2:0, двубоят минута по минута