От ЦСКА пуснаха специално списание, посветено на участието на отбора в груповата фаза на Лига на конференциите. Цената му е 6.99 лв.

"Армейци,

ЦСКА пусна в продажба специално списание, посветено на участието на отбора в груповата фаза на Лигата на конференциите.

В луксозното издание, което е с обем от 36 страници, привържениците ще могат да открият информация за предстоящите мачове на 31-кратните шампиони в европейския турнир, детайлни профили на съперниците на отбора и най-добрите им играчи, ретроспекция на досегашните срещи в надпреварата, както и любопитни интервюта с легендата Христо Стоичков, Алън Пардю, старши треньора Стойчо Младенов и капитана Юрген Матай.

Списанието е с цена 6.99 лв. и вече е в продажба в онлайн магазина на ЦСКА, както и в администрацията на клуба на стадион "Българска армия", написаха "червените".

Многобройната агитка на ЦСКА вече е в Рим

Многобройната агитка на ЦСКА вече е в Рим

Кюстендилеца повежда "червените" фенове към митичния "Олимпико"