ЦСКА преговаря с двама от Левски! Контактът е осъществен от новите управници на „Българска армия” от „Титан АС”, научи „Топспорт”.

Към единия от двамата футболисти от „Герена” купувачите на 31-кратните ни шампиони вече са излезли с конкретна оферта. Според източника на „Топспорт” става въпрос за Мирослав Иванов, известен като Шуменския Деко.

„Джобният халф” бил изпаднал в немилост, както пред спортно-техническото ръководство, така и пред феновете. По едно време Иванов бе твърд титуляр в състава на Емил Велев, но напоследък постепенно изгуби този статут. Кокала залага повече на Владимир Гаджев, Дарко Тасевски и Георги Сърмов.

Последният от споменатите трима полузащитници бил вторият, който бил уговарян да облече червената фланелка. При него обаче нямало конкретно предложение.