ЦСКА и Арда преговарят за откупуването на правата на десния бек Стойчо Атанасов, твърди вестник "Тема Спорт". Новакът в елита иска да купи бранителя, а не да го вземе под наем за пролетния дял. Най-вероятно кърждалийци ще платят сума в размер на 100 хиляди евро за Атанасов.

Петър Занев: Четвъртото място е крайно незадоволително за ЦСКА, отборът се стабилизира при Крушчич

"Не е приятно, когато сменяш треньора, а още по-неприятно е, когато той не поема отговорност за резултатите"

22-годишният бургазлия изпадна в немилост на "Армията", след като игра много слабо в домакинството с Черно море, загубено с  1:3 и беше заменен още преди почивката.

Старщи-треньорът на Арда Стамен Белчев познава отлично качествата на Атанасов. Той работи с него в периода 2016-2018 г.

Кърджалийци искат да вземат Стойчо за конкурент отдясно в защита на англичанина Конър Рандъл. По десния фланг в атака Арда ще замени продадения в Левски Деян Лозев със Светослав Ковачев от Лудогорец.