Ветераните на ЦСКА победиха с 3:1 легенди от сръбския национален отбор в зрелищен мач, който се изигра късно снощи на стадион „Граничар” в Драгоман.

Футболният спектакъл насити града с много емоции и събра на едно място тълпи ентусиазирани фенове. „Червените” бяха по-добри на терена и заслужено победиха, връщайки си за загубата с 4:3 в първия мач, който се изигра в Ниш.

Първият гол в мача отбеляза Милен Радуканов едва пет минути след първия съдийски сигнал. В 17-ата минута Ради Здравков удвои преднината на „армейците”, а в 59-ата минута Мето Деянов направи резултата класически. Почетното попадение за сърбите отбеляза Стефанович в 62-ата минута.

Кметът на Община Драгоман също взе активно участия в мача, като изигра по едно полувреме и за двата отбора.

Ето и съставите, с които започнаха двата тима:

ЦСКА: Йорданов, Кафтанов, Борисов, Зафиров, Радуканов, Янчев, Здравков, Деянов, Димитров, Зафиров, Иванов

Сърбия: Цветкович, Стоилкович, Алексич, Милейкович, Милошевич, Илич, Василиевич, Гайевич, Станойкович, Богданович, Стефанович.