ЦСКА погаси голяма част от задълженията си към НАП, които до преди две седмици надхвърляха 3,2 млн. лева, информира Sportal.bg.
Така задълженията на "червените" към НАП са точно 218 750.64 лева, но те се отнасят към текущите за този месец. Старите са изцяло платени от клуба.
Левски вече не фигурира сред длъжниците, тъй като погасява регулярно задълженията си.
Клубът, който плаща най-големи данъци, Лудогорец, също е изряден към държавата.
Оказа се, че "орлите" са и единственият тим, който попада сред 1349-те големи данъкоплатци и осигурители в България.
bggbobikempes
на 29.03.2024 в 16:46:07 #17Иринчето пак я засърбя косматия гъc.
gychopopov
на 28.03.2024 в 22:01:16 #16Гъчо взе името и снимката от Rage -------------------------------------------------------------- Кое име бе пУмак? На Драго Айтоса ли?
gychopopov
на 28.03.2024 в 17:40:40 #15Взе фамилията на майка си Байра.
gychopopov
на 28.03.2024 в 17:37:08 #14Кой Милко бе Гъчка. ----------------------------------------- Koлко Милковци, които са си сменили фамилията познаваш?
german
на 28.03.2024 в 17:00:37 #13не мога да го разбера умерения, един път не е писАл тука по темата
УмеренЦСКА
на 28.03.2024 в 16:59:15 #12...Известно е, че Лудогорец плаща най- големи заплати на футболисти в България и е най- големият данъкоплатец от всички футболни клубове щом си плаща всички удръжки и то в срок. Нещо, което не правят някои други, все борчлии...
1914riner
на 28.03.2024 в 16:55:00 #11Гризли , би маа му, аз си сипах 4-рен шот скоч, без лед и сода
grizzlybear1948
на 28.03.2024 в 16:47:54 #10И аз си мисля че дроидЯ е по надежден източник. Даже и Независим.
1914riner
на 28.03.2024 в 16:29:23 #9Джагъра не престава да ни весели
german
на 28.03.2024 в 15:58:53 #8Психологът Даниел Канеман почина на 90-годишна възраст. ******†****************************** бре
на трудовете на този, навремето исках да пиша дипломна работа, ама ми дойде много нагорно
Мик Джагър
на 28.03.2024 в 15:52:12 #7Кой Милко бе Гъчка
german
на 28.03.2024 в 15:38:56 #6пенсионери, социално слаби, млади майки и др, палят свещи и се взират с благодарност в календарЯ на ЦСКА над креватите
gychopopov
на 28.03.2024 в 15:34:25 #5в уефа и фифа си ни пише историята. вашата започва от 2016та. даже от 2018то когато ви е първото участие в ект. ------------------------------- Чичо Пиенчо нали беше на жребието?
Мик Джагър
на 28.03.2024 в 15:12:05 #4Тунджай, не бъди толкова сигурен, има съдебен акт, в който съдът казва, че няма данни за връзка между Лефски и новото търговско дружество на Лафчис
Мик Джагър
на 28.03.2024 в 15:10:41 #3Нима има учудени? Все пак се касае за най-честно възродения отбор в световен мащаб
tundzhaka
на 28.03.2024 в 15:00:45 #2стига тъпотии. Левски никога не е спирал да съществува.
filo-123
на 28.03.2024 в 14:27:10 #1Телците били по - нов отбор от Литекс, стана официално ясно вчера. Според ръководството на Левски, обора бил само на 26 години, което за мен не е новина. Скоро май телците пак ще мрат.