ЦСКА загуби с 1:3 от румънския Конкордия в приятелски мач, игран в турския курорт Анталия. Дебют за „червените" записа Анисе, около когото скандалите между ЦСКА и Черноморец не стихват.

Капитан на българския тим в двубоя бе Борис Галчев, който в средата на второто полувреме получи директен червен картон заради груб фаул. Единственият гол за ЦСКА пък бе дело на младият нападател Владо Иванов.

Румънският отбор започна по-силно двубоя и заслужено първи стигна до голови положения. При едно от тях, в 15-ата минута, резултатът беше открит. Мунтеану завърши точно отлична атака на своя отбор, като останал сам срещу М'Боли майсторски го преодоля - 0:1.

До края на първата част момчетата на Димитър Пенев съумяха да изравнят резултата. Точен в 37-ата минута бе младият Владо Иванов, който се разписа със слаб, но за сметка на това точен удар от границата на полето.

След почивката румънският тим бе по-добър и реализира още два гола. Рокия направи резултата 1:2 след час игра, а крайното 1:3 фиксира Дину 10 минути преди последния съдийски сигнал.

Неприятен инцидент се случи в средата на второто полувреме, когато капитанът на ЦСКА в този мач Борис Галчев извърши грубо нарушение и получи директен червен картон. Все пак след разбирателство между двамата тима на мястото на Галчев в игра се появи друг футболист.

Иначе в самия край румънците също получиха червен картон за груб фаул.

ЦСКА - КОНКОРДИЯ (РУМЪНИЯ) 1:3

0:1 Мунтеану (15')

1:1 Иванов (37')

1:2 Рокия (60')

1:3 Дину (79')

ЦСКА: М'Боли, Дечев, П. Стоянов, Крачунов, Адемар, Галчев (63' Сапата), Дюлгеров, Анисе, Карачанаков, Иванов, Костов (46' Йовчев)

Червен картон: Борис Галчев (63', ЦСКА), Попа (89' Конкордия).