ЦСКА явно има проблеми в атака и това намери още едно потвърждение днес. „Червените" вече са 180 минути без гол по времена контролите си в турския курорт Сиде, след като паднаха с 0:1 от австрийския Адмира Вакер. Преди няколко дни при резултат 0:0  приключи проверката срещу казахстансия Жетису.

„Армейците" сякаш по-добрият отбор срещу предпоследния в австрийската Бундеслига, но стигаха до голови положения много трудно, въпреки наличието и на новопривлечения таран Гуидо ди Вани. В самия край на двубоя пък тимът от виенското предградие Мьодлинг успя да стигне до успеха.

Първият половин час от проверката бе изключително скучен,а положения и пред двете врати липсваха. Едва в 40-ата минута Боби Галчев застраши вратаря на австрийците след самостоятелен пробив. Вместо да комбинира обаче, в сюблимния момент халфът реши да стреля и в крайна сметка - сбърка. Секунди по-късно Мартин Петров стреля много опасно, но шутът му бе отразен със сетни сили от противниковия страж.

На полувреме треньорът Стойчо Младенов направи няколко смени, което се отрази на играта. Все пак в самото начало на втората част,Омар Косоко бе близо до откриване на резултата, но вратарят на Адмира спаси удара му от границата на пеналта, Малко по-късно пак Косоко пробва късмета си, но този път стреля покрай гредата.

Адмира направи само една по-опасна атака в 62-ата мин. ЦСКА пък отвърна със слаб удар с глава на Ди Вани.

В последните секунди на мача, когато Пранич успя да донесе успеха на австрийците.

Съставът на ЦСКА: 12.Томас Черни, 2.Здравко Илиев,6. Джаксън Менди, 14.Валентин Илиев, 21.Венцислав Василев, 4.Стивън Сънди,8. Борис Галчев,17. Мартин Петров, 18.Ивайло Чочев, 20.Омар Косоко,45. Григор Долапчиев.

След почивката, в игра се появиха: 92.Райс Мболи,11.Неманя Милисавлевич,, 27. Бриян Ереро, 30. Васил Попов, 5. Тодор Янчев,10. Марсиньо, 16. Петър Витанов, 23. Емил Гъргоров, 26. Гуидо Ди Вани