ЦСКА загуби от Локомотив (Мездра) с 1:2 в контролен мач. За „червените", които бяха водени от помощник-треньора Альоша Димитров играха предимно юноши, макар че в състава личаха и имената на ветерана Стоян Колев, Бруно Морейра и Омар Касоко. Цял мач игра и дошлият на проби австриец Томас Прегер.

Изненадващо или не, отборът на Локомотив упражни натиск в началото, който даде своя плод в 32-ата минута. Борис Петков остана сам срещу Колев, но му бяха нужни да изстрела, за да го преодолее.

През първото полувреме нетрадиционният състав на „армейците" не успя да сътвори почти нищо в предни позиции и не затрудни вратаря на „железничарите" Христо Матев.

На почивката в тима на ЦСКА се появиха още няколко юноши, като това не промени особено нещата на терена. Малко след началото на втората част голмайсторът Петков отново бе изведен очи в очи с Колев и го проеодля за втори път - 2:0.

ЦСКА успя да вкара почетното си попадение десетина минути преди края, когато сериозна грешка на отбраната на Локомотив даде шанс на юношата Пол Александров да се разпише за крайното 2:1

ЛОКОМОТИВ (МЗ) - ЦСКА 2:1

1:0 Б. Петков (32')

2:0 Б. Петков (53')

2:1 Александров (79')

Съставът на ЦСКА: 92 Стоян Колев (к), 31 Иво Райков, 42 Христо Мартински (26 Юлиян Илиянов 46'), 46 Тони Стоичков, 27 Асен Бойчев, 17 Калоян Янков, 28 Томас Прагер, 9 Пол Александров, 6 Димитър Маймунков ( 7 Павел Янев 46'), 20 Омар Косоко (10 Радой Божилов 46'), 22 Бруно Морейра (19 Александър Аспарухов 46')