ЦСКА победи сателита си Вихър (Горубляне) с 5:0 в контролна среща играна на базата на "Армейците" в Панчарево. Първи резултата можеше да открие втородивизионния тим. В 5-ата минута Николай Божов остана сам срещу Ивайло Петров, но ударът му мина встрани от вратата.

В ответната атака Велизар Димитров бе изведен на стрелкова позиция, но Годжев изби в корнер. В 10-ата минута Трика изведе ЦСКА напред. След комбинация с Велизар Димитров румънецът надигра Никола Асенов и с премерен удар простреля Николай Годжев. Две положения се откриха и пред младия Мишо Александров, но ударите му профучаха покрай вратата. В 32-ата минута Велизар Димитров вкара от малкия пеналт за 2:0.

Този път двамата с Трика (на малката снимка) размениха ролите си, след като румънецът асистира за попадението. Двамата предложиха доста емоции на зрителите. За разлика от предишните срещи атаките нЕуген Трикаа ЦСКА бяха разнообразни, с много интересни положения и отигравания.
В 37-ата минута Годжев със сетни сили изби в корнер силен удар на Йордан Юруков от фаул.

В края на първото полувреме двата отбора си размениха по едно чисто положение. Първо бившия играч на ЦСКА Петър Станев можеше да намали резултата. Влезлият малко по-рано Пиргов обаче изби слабия удар на Царицата. При разиграването за пореден път си пролича липсата на синхрон в бранителите на "червените". В ответната атака обаче Юруков бе изведен от Трика сам срещу Годжев, но след топовния му удар, топката профуча над гредата.

В началото на второто полувреме Пламен Марков смени почти целия състав, като в игра се появиха дошлите на проби Одуче и Кабус. В 52-ата минута Бранеков открадна една топка и с мощна крачка се понесе в атака. Взаимодейства с Удоджи, който с лек финт се освободи от защитник и комбинира с Велизар Димитров, който отбеляза второто си попадения в мача, с премерен удар в долния ляв ъгъл на вратата.

Само пет минути по-късно и Трика се разписа за втори път, след разбъркване в наказателното поле. ЦСКА продължи с атаките, като Удоджи не успя да преодолее Николай Годжев. В 67-ата минута Стойко Сакалиев замени новодошлия Одуче. След 70-ата минута темпото на игра спадна и си пролича умората у двата отбора.

Качеството на игра допълнително се влоши от множеството смени. Добро впечатление в състава на "армейците" направи мароканецът Абдер Кабус. В 86-ата минута Мартин Миладинов можеше да намали за Вихър, но след негов удар топката мина на сантиметри покрай вратата на Оливер Ковачевич. В последната минута Велизар Димитров оформи своя хеттрик и крайното 5:0, след като си размени четири паса с Удоджи.

ЦСКА - ВИХЪР (Горубляне) 5:0
1:0 Трика (10), 2:0 В. Димитров (32), 3:0 В. Димитров (52), 4:0 Трика (57), 5:0 В. Димитров (90)

ЦСКА: Ив. Петров, Тодоров, В. Илиев, Тунчев, Р. Петров, Г. Илиев, Моралес, Юруков, Димитров, Трика, Александров (Пиргов, Ковачевич, Бранеков, Ив. Иванов, Котев, Т. Силва, Удоджи, Чипев, Одуче, Кабус)

ВИХЪР: Годжев, Андонов, Асенов, Олегов, Найденов, Атанасов, Г. Тодоров, Божов, Асп. Василев, Вълков, Станев (Миладинов, Иво Василев, Вутов, Радулов, Петрушинов, Орманджиев, Ив. Тодоров, Д. Петков)