Нюрнберг разби ЦСКА с 5:0

Отбор от Втора Бундеслига преби ЦСКА

"Червените" загубиха с 0:5 от Нюрнберг

89′

ГОЛ ЗА НЮРНБЕРГ! Йоханес Гайс бележи от дузпа. Наказателният удар бе отсъден за нарушение на Гълъбов срещу Еконг.

87′

Нов пропуск за "червените"! Турицов изведе Юрич сам срещу вратаря, но австралиецът стреля право в стража.

85′

Пропуск на Ахмедов! Малинов центрира в наказателното поле, където Ахмедов успя да се измъкне от защитата, изпревари вратаря и нанесе удар, който мина покрай вратата. Повторенията показаха, че е играл с ръка, което остана незабелязано от съдията.

72′

ГОЛ ЗА НЮРНБЕРГ!!! Кери и Чорбаджийски бяха преодоляни с едно подаване отдясно, топката стигна до Михаел Фрай, който преодоля Шаламанов.

70′

Пропуск на Ахмедов!!! Давидов опита извеждащ пас, играч на Нюрнберг не успя да изчисти топката. Нападателят на "червените" остана очи в очи с вратаря на германците, но стреля над вратата.

66′

ГОЛ ЗА НЮРНБЕРГ! Играч на германците се справи с Гълъбов отляво и центрира в наказателното поле, където Кери не успя да изчисти топката и я прати във вратата си.

62′

Джеси проби отдясно, но бе спрян от защитник. Топката стигна до Юрич, който нанесе удар, но не затрудни вратаря.

60′

Гол на Нюрнберг е отменен заради засада.

50′

Мавропанос опита удар от далечна дистанция, който премина покрай вратата на Черниаускас.

45′

Начало на втората част.

45+1′

Край на първата част.

45′

Напрежение на терена. Никола Доведан влезе в конфликт с Албентоса.

45′

Жълт картон за Албентоса.

45′

Жълт картон за Доведан.

43′

Жълт картон за Тиаго.

41′

Лохкемпер опита да оформи своя хеттрик. Халфът стреля от далечна дистанция, но прати топката над вратата.

35′

Занев стреля от пряк свободен удар, но топката срещна тялото на съперник. Кълбото стигна до Пинто, който стреля, но над вратата.

33′

ГОЛ ЗА НЮРНБЕРГ!!! Играч на германците проби отдясно и центрира на далечната греда, където бе Лохкемпер. Халфът бе оставен непокрит и засече от въздуха топката за 0:2.

29′

ГОЛ ЗА НЮРНБЕРГ!!! Хандверкер проби отдясно, Мазику не успя да го спре. Топката стигна до Здрелак, който не успя да я уцели, но това стори Лохкемпер, който на празна врата бе точен за 0:1.

20′

Нюрнберг получи право да изпълни пряк свободен удар пред наказателното поле. Черин стреля право в тялото на Евандро.

12′

Равностойно начало на срещата, без голови положения.

2′

Пинто отправи първия удар към вратата на немския тим. Португалецът засече центриране на Евандро, но Матениа се справи.

1′