ЦСКА завърши 3:3 в контрола срещу немския втородивизионен Дуисбург. Головете за "червените" отбелязаха Маркиньос, Котев и Иван Стоянов. "Червените" поведоха набързо с 3:0 след малко повече от 20 минути игра. Първо тимът на Любослав Пенев дръпна с гол от съблекалнята на Маркиньос за 1:0 във втората минута. Последваха точни попадения на Кирил Котев в 13-ата и Иван Стоянов в 21-ата.

Тимът на Дуисбург намали за 1:3 в 38-ата минута, когато Н'Дайе се възползва от центриране от пряк свободен удар и реализира с глава. По-активната игра на германския отбор даде резултат, материализиран във втори гол, дело на Диабанг, две минути преди края на полувремето.

През втората част резервният вратар на ЦСКА Иван Караджов се намеси на два пъти убедително, запазвайки преднината на българския тим. В 71-ата минута обаче резервата на Дуисбург Кристиан Тиферт изравни за 3:3. При този резултат дойде и последния съдийски сигнал на реферката г-жа Шет.

Едно полувреме за германците игра българският национал Чавдар Янков.