Тиаго заменя Малинов.

77′

Кампаняро замени Горалски.

73′

Натанаел опита много добър пас зад защитата на "червените" към Лукоки, но играч на ЦСКА изчисти в последния момент.

69′

Жълт картон за Кристиян Малинов, който влезе много грубо в краката на Натанаел! Последва и разправия с Антон Недялков!

67′

ГОООЛЛЛ ЗА ЦСКА! Десподов изравнява, след като с красив удар от въздуха засече перфектно центриране на Манолев - 1:1!

63′

Али Соу бе намерен от Джеси пред вратарското поле, но нападателят на ЦСКА не успя с глава да насочи топката в очертанията на вратата.

59′

Добро центриране на Жеферсон намери Десподов пред вратарското поле, но ударът на таланта на ЦСКА с глава беше крайно неточен.

58′

Жълт картон за Манолев.

57′

Жълт картон за Жеферсон.

53′

Продължителна атака на Лудогорец завърши с центриране на Лукоки в ръцете на Черниаускас.

49′

Кешеру иска дузпа, след като падна в наказателното поле, но Николай Йорданов не отсъди нищо. На повторението се видя, че Чорбаджийски не играе с топката и закача румънецът, така че положението остава дискусионно.

46′

Една смяна на почивката в ЦСКА - Али Соу влиза на мястото на Мауридеш.

45′

Начало на второто полувреме на стадион "Българска армия"!

45+2′

Край на първото полувреме!

43′

Шанс за ЦСКА! Рубен Пинто можеше да изравни, но фронталния му удар от линията на наказателното поле мина на сантиметри от целта!

40′

ЦСКА можеше да изравни! Разбъркване от корнер в наказателното поле позволи на Чорбаджийски да стреля по земя от полулегнало положение на метри от вратата, но Ренан изби с крак!

39′

Малинов получи подаване отдясно в наказателното поле, но Моци успя да избие топката от крака му.

36′

Джеси отново се опита да изненада Ренан от дистанция, но вратарят на Лудогорец отново спаси.

33′

Шанс за Лудогорец! Лукоки центрира към Марселиньо, който с удар от движение от точката на дузпата затрудни максимално Черниаускас, който все пак успя да спаси!

30′

Добра атака на ЦСКА по левия фланг завърши с центриране на Жеферсон, което е пресечено от Антон Недялков.

29′

ГОООООЛЛЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Кешеру открива резултата, след като засече с глава центриране от корнер - 1:0!

26′

Жълт картон за Пинто.

23′

Джеси не съумя да се възползва от добра ситуация в наказателното поле, след като ганаецът игра с топката при подхлъзване на защитник на разградчани.

19′

Едвин Джеси опита да затрудни Ренан с диагонален удар извън наказателното поле, но бразилският вратар на Лудогорец спаси без проблем.

16′

ЦСКА постепенно овладя средата на терена и принуждава съперника да се брани с повече футболисти.

12′

Рубен Пинто опита удар от дистанция, топката мина встрани от целта.

11′

Жълт картон за Сисиньо.

9′

Добра атака на ЦСКА завърши с центриране към Мауридеш, но Антон Недялков чисти топката.

6′

Джоди Лукоки бе намерен с центриране в наказателното поле, но ударът му от движение мина встрани от вратата.

3′

Лудогорец опитва да установи натиск в първите минути, макар че играчите на ЦСКА играят с висока преса.

1′

Начало на сблъсъка на стадион "Българска армия"!

27. Секулич 90. Форстър

Време е за битка! Време е за поредния епизод от сблъсъка ЦСКА - Лудогорец. Победа за "червените" ще съкрати преднината на разградчани на върха на 3 точки.

В момента "орлите" заемат лидерската позиция с актив от 44 точки, докато Левски и ЦСКА са с по 38, но "сините" са с мач повече, след като вчера стигнаха само до 2:2 със Септември.

Сектор "Г" преди ЦСКА - Лудогорец: Няма да посрещнем врага с хляб и сол, а с нещо много повече!

"Подготвили сме нещо грандиозно"

Разградчани влизат в този сблъсък като фаворит и с невероятна победна серия - 11 срещи, в които са се поздравили с успех. В първия мач помежду им в началото на сезона, българският шампион се наложи над своя съперник с минималното 1:0.

За домакините от ЦСКА под въпрос беше Кирил Десподов, който получи травма по време на мача със Славия, загубен с 0:1 след твърдото влизане на Сашо Александров в краката му. В крайна сметка преди мача стана ясно, че талантът ще започне сред титулярите.

ЦСКА към феновете: Да напълним "Армията" за мача с Лудогорец!

"Заедно можем всичко!"

Лудогорец също ще излезе с най-доброто, с което разполага, с оглед залога на срещата, както и факта, че разградчани нямат за къде да се пазят, след като се провалиха в групите на Лига Европа.

Преди срещата ситуацията бе нажежена заради скандалните съдийски отсъждания в последно време, от които най-облагодетелствани се оказаха лудогорци. Не е за подминаване фактът, че днешният сблъсък е поверен на Николай Йорданов, при който разградчани нямат загуба в 30 мача.

И така, време е за дерби! Началото е от 17,30 часа...

Димитър Пенев: Лудогорец не са лоши, съдиите свирят и чакат да им се вдигне пенсията