Турнир: Контроли Стадион: Национална футболна база „Бояна“ Зрители:

Край на мача!

90′

Джонатан Линдсет бележи пети гол за ЦСКА.

73′

"Червените" сгрешиха при изнасянето на топката и гостите се възползваха по най-добрия начин, като Кингсли Бучи реализира трети гол за Литекс.

56′

Тобиас Хайнц изведе отлично Илиан Антонов и младокът, който се появи в игра на почивката отбеляза четвърти гол за "червените".

Снимка 649025

Източник: startphoto.bg

45′

Начало на второто полувреме!

Снимка 649011

45′

Първата част на мача завърши!

32′

Стайков бележи втори гол за Литекс и намалява изоставането на ловчанлии.

Снимка 649006

23′

Само минута след попадението на Фаетон, Дюкенс Назон прави резултата 3:1 в полза на ЦСКА!

Снимка 649004

22′

Матиас Фаетон от дузпа отново извежда "червените" напред в резултата! Наказателният удар бе отсъден за нарушение срещу Назон.

8′

Гол за Литекс! "Оранжевите", които в този мач играят със зелени екипи, бързо възстановиха равенството! Точен бе Иван Иванов с глава, след центриране от корнер.

2′

ГОЛ ЗА ЦСКА! Марк - Емилио Папазов откри резултата с удар от границата на наказателното поле!

Снимка 648995

1′

Нестор Ел Маестро Ален Тупаич

Днес ЦСКА ще изиграе първия си мач за 2024 година. Съперник на "армейците" в контролата е втородивизионния Литекс. Мачът трябваше да бъде на базата на отбора в Панчарево, но заради заледени терени беше преместен в "Бояна", където се подготвят националите ни.

Очаква се неофициален дебют за ЦСКА да направи новото попълнение Улаус Скаршем. Най-вероятно треньорът Нестор ел Маестро ще пусне в игра всички налични играчи, като така ще има два отбора за двете полувремена.

От новата седмица ЦСКА ще се подготвя в Турция.

Следете контролата с Литекс на живо в ТОПСПОРТ. Днес от 13:00 часа.