Турнир: Контроли Стадион: "Евима", Банско Зрители:
90+1′

КРАЙ НА МАЧА!

ЦСКА - Крумовград 2:0 в контролна среща

ЦСКА пречупи Крумовград с два късни гола, Иван Тасев и Наско Цеков с дебютни попадения

"Червените" отбелязаха два гола в последните минути на двубоя

90′

ГООЛ! ЦЕКОВ! 2:0!! ЦСКА отбеляза още един гол в последната минута на мача. Станислав Шопов изведе Наско Цеков сам срещу вратаря на Крумовград, а младият футболист технично прокара топката покрай стража за крайното 2:0.

83′

ДОСТ! Крумовград пропусна отличен шанс за изравняване на резултата малко преди края. В 83-та минута Ерол Дост премина като на парад през центъра на "червената" защита и стреля опасно, но покрай гредата.

78′

ГОЛ! ИВАН ТАСЕВ! 1:0! Резултатът на комплекс "Евима" в Банско беше открит в 78-ата минута. "Армейците" организираха многоходова комбинация, при която Скаршем подаде към Асен Дончев вдясно, а бекът на ЦСКА центрира по земя в наказателното поле, където Иван Тасев засече топката от непосредствена близост и опъна мрежата на Крумовград за дебютното си попадение с червения екип.

74′

Папазов и Санянг отстъпиха местата си на Наско Цеков и Шакич.

72′

Ламин Тал получи първия жълт картон в мача за нарушение срещу Асен Дончев.

Снимка 671752

Източник: startphoto.bg

61′

Поредна атака на ЦСКА беше спряна за засада на Симеон Александров. Поне 3-4 пъти в последният четвърт час нисичкият футболист на "червените" се намираше зад гърба на защитата на Крумовград.

Снимка 671755

50′

Пет минути след подновяването на играта Папазов обстрелва вратата на Крумовград с шут извън наказателното поле, ала Янко Георгиев отново внимаваше.

46′

Много промени в състава на ЦСКА. В игра се появиха Евтимов, Дончев, Илиев, Иванов, Панайотов, Александров, Тасев, Шопов (к) и Скаршем. От игралите през първото полувреме останаха само Санянг и Марк-Емилио Папазов.

Снимка 671745

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45+1′

ПОЧИВКА!

Снимка 671717

45′

ХАЙНЦ! В последната минута на полувремето Хайнц стреля опасно от ъгъла на наказателното поле, но Янко Георгиев успя с върха на пръстите си да избие в корнер.

38′

КУРИОЗНА СИТУАЦИЯ! ЦСКА огранизира най-добрата си атака в 38-ата минута. Хризтиян Петров подаде към Сейни Санянг, който от своя страна изведе Хайнц на отлична позиция по левия фланг. Норвежецът центрира остро по земя и топката достигна до Линдсет, който стреля и вече се виждаше как кълбото влиза в мрежата, ала от някъде на голлинията се появи Матиас Фаетон и предотврати попадението. Атаката логично беше спряна за засада на Фаетон.

Снимка 671729

35′

Кратка почивка за глътка вода от играчите на двата отбора.

Снимка 671728

24′

СЕРКАН ЮСЕИН! В следващата атака играч на Крумовград отново излезе сам срещу Бусато. Този път Серкан Юсеин открадна топката от Християн Петров в центъра на терена и се понесе сам срещу Бусато. Той нанесе удар, но право в корема на бразилеца. Наложи се стражът на "армейците" да получи лекарска помощ, но все пак се оказа, че няма нищо сериозно и вратарят продължи участието си в контролата.

23′

ГРЕДА ЗА ЦСКА! В 23-та минута футболистите на "червените" удариха греда. Марселино напредна по десния фланг и центрира в наказателното поле. Топката достигна до Сейни Санянг, който дебнеше на границата на наказателното поле и нанесе изключително неточен удар, но кълбото рикошира в тялото на защитник на Крумовград и се насочи застрашително към вратата, ала се отби от напречната греда.

Снимка 671730

21′

До средата на първото полувреме ЦСКА владееше топката през по голямата част от времето, но момчетата на Стипич така и не успяват да създадат сериозно положение пред вратата, пазена от Янко Георгиев.

Снимка 671724

3′

БУСАТО! Още в 3-тата минута Крумовград можеше да излезе напред в резултата след детинска грешка на Сейни Санянг. Той подари топката на символичните гости и последва подаване към Патрик Луан, който излезе сам срещу вратаря на ЦСКА, ала Бусато излезе напред, скъси ъгъла и парира удара на Луан.

1′