Турнир: Контроли 2024 Стадион: "Sportplatz Kematen" Зрители:

КРАЙ НА МАЧА!

88′

ГОЛ ЗА ЦСКА! Туфеджич се разписа 5:3.

84′

ГОЛ ЗА ЦСКА!  След разбъркване в наказателното поле Папазов засече и вкара за 4:3!

78′

Кръстев вкара топката в мрежата, но е имало засада.

75′

ГОЛ ЗА КЕМАТЕН! Росен Маринов изостана и бе надбяган от играч на аматьорите, който прехвърли младия Божев.

58′

Шопов видя отлично Калоян Кръстев, който стреля с глава, но неточно.

57′

Гарсес се извиси в наказателното поле и засече с глава от корнер, но вратарят улови.

52′

ГОЛ ЗА КЕМАТЕН! Росен Маринов бе изпреварен от играч на съперника и той с диагонален удар отдясно намали за 3:2.

46′

ГОЛ ЗА ЦСКА! Станислав Шопов за пореден път се отличи с добра изява и подаде към влезлият на смяна Лазар Туфегджич, който с глава реализира за 3:1.

45′

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

45′

КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ!

44′

АВТОГОЛ ЗА КЕМАТЕН! Шопов отигра, топката попадна в играч на Кематен, който с пета вкара топката в собствената си мрежа за пълен обрат на "червените".

41′

ГОЛ ЗА ЦСКА! Станислав Шопов засече сгрешена топка от играч на съперника и намери Морено, който сам срещу вратаря не сбърка. - 1:1!

39′

Галин Минков подаде на Морено, който вкара топката в мрежата, но и този път е имало засада.

33′

Браян Морено опита удар, но и този път не сполучи.

21′

ГОЛ ЗА КЕМАТЕН! Съперникът на ЦСКА успя да поведе в резултата, след като Маурисио Гарсес върна лошо с глава към Алекс Божев, младият вратар допусна грешка и изби право в краката на Сам Абфалтерер , който на празна врата направи 0:1.

15′

Бауренски опита опасен удар, но встрани от вратата.

14′

Шанс за "червените". Браян Морено бе изведен сам срещу вратаря и реализира, но попадението не бе зачетено заради засада!

10′

Равностойна игра в първите 10 минути на мача. Без сериозни опасности пред двете врати.

1′

23. Радослав Живков

ЦСКА ще изиграе втората си контрола по време на летния лагер в Австрия днес. "Армейците" ще се изправят срещу четвъртодивизионния местен Кематен. ЦСКА ще търси първа победа под ръководството на новия си треньор Саша Илич, макар и в неофициален мач.

Двубоят днес е с начален час 19:30 родно време. "Червените" загубиха от Гройтер Фюрт първата си контрола за лятото като стартираха с експериментален състав. Аут и за днешния сблъсък е асът в центъра на защитата Матей, който се възстановява от контузия.

Родните национали Турицов и Йомов също не се очаква да стартират в мача.