Разиграха се "червените" в последните няколко минути.

Подобно на предишното му - с точен шут от границата на наказателното поле.

Обрат в резултата в полза на домакините.

71′

Грешка на Соломон-Отабор по левия фланг.

За нещастие на съотборниците му, той не бе притиснат от състезател на Кариана, но сам загуби притежание на топката.

68′

Ново неточно отиграване на Соломон-Отабор.

Не личи да е притеснен той от поредното разиграване, което пропилява с лека ръка.

65′

Жълт картон за Николов.

62′

Продължават безкрайните центрирания в полето на Кариана.

За момента никаква успеваемост при тях за ЦСКА.

61′

Соу, Кери, Малинов и Антов се включват в игра.

60′

Соломон-Отабор е все така неубедителен в изявите си.

Не успява да отиграе три поредни подавания, които получава, в рамките на минутите, след подновяването на играта.

Не играе често с кълбото, но и не изглежда да е особено настоятелен в тази насока.

57′

Давидов се включва добре в мача.

Участва в почти всички акции в червено.

Сред най-дейните футболисти на терена, безспорно.

50′

Изстрел от ъгъла на наказателното поле на Тиаго.

Този път не е успешен.

Продължават "червените" атаката си.

45′

Играта е подновена.

45+1′

Първото полувреме предложи няколко по-сериозни положения и пред двете врати, като в крайна сметка бяха реализирани и две попадения - по едно за всеки от съперниците.

ЦСКА излезе в познат състав, с няколко изключения от обичайната си игрова постройка. Впечатление направи присъствието в тима на младия Асен Дончев. С добри изяви по фланга той привлече вниманието на зрителите в Панчарево.

На първо време "червените" бяха по-активни, като опитаха да организират няколко атаки, изпробвайки реакциите на бранителите пред себе си.

Фланговите акции несполучиха, като в тях "армейците" не успяваха да постигнат разделянето на защитата на Кариана, след което между бранителите да се включи атакуващ състезател на столичани, който да прати топката в мрежата.

Резултатът беше открит в 32-ата минута, когато Тодоров засече с глава центриране от корнер. Футболистът на Кариана бе оставен непокрит и със стандартно изпълнение не остави шансове на вратаря на ЦСКА. Секунди преди това Уот прати топката в мрежата при добавка към далечен изстрел на Пинто, но страничният съдия маркира засада.

Само 4 минути след като получиха гола във вратата си, "армейците" върнаха попадението. Това се случи след точен изстрел от далечна дистанция на Тиаго. Вратарят на тима от Ерден не беше добре позициониран и не реагира подобаващо.

Почивката дойде при равенство и един разменен гол в двете врати.

45′

Почивка.

Само няколко секунди продължение на първото полувреме.

40′

Шут на Евандро от далечна дистанция.

Топката се отбива в тялото на бранител.

Въпреки това вратарят на Кариана реагира добре и хваща кълбото в ръцете си.

36′

ГОЛ!

1:1!

Тиаго изравнява резултата.

Попадение с изстрел от далечна дистанция.

Вратарска грешка.

Не беше добре позициониран стражът на Кариана.

32′

ГОЛ!

0:1!

Тодоров бележи с глава!

Засече по перфектен начин центриране от корнер.

При една от редките си акции в срещата, гостите излизат напред в резултата.

28′

Гол на Уот е отменен.

Причината - засада.

Пинто стреля от много далечна дистанция, вратарят изби, а Уот прати топката в мрежата при добавката.

Попадението не е зачетено.

27′

Гостите изравниха играта.

На няколко опити опитаха късмета си с флангови акции и центрирания.

За момента без успех.

23′

Опитът на Тиаго за директен изстрел не е успешен.

Бранител чисти топката напред.

Отборът на Кариана остава в собствената си половина.

22′

Нарушение срещу Евандро на границата на наказателното поле.

Възможност за домакините.

17′

Гостите едва не си отбелязват автогол.

Атака през центъра за ЦСКА.

При изстрела на Уот защитник се намесва и избива.

Кълбото преминава на сантиметри от левия стълб на вратата на тима от Ерден.

10′

Добър пробив на капитана на Кариана в половината на "червените".

Центрирането му не води до нищо опасно.

Гостите се подсигуряват солидно в защита, в моментите, в които опитват атаки.

7′

Първо центриране в полето и на домакините.

Гълъбов скача над всички и чисти топката напред.

5′

Два поредни ъглови удара за "армейците".

Нищо интересно след изпълнението им.

Младият Асен Дончев прави впечатление с присъствието си в тима на столичани.

2′

Началото се забави с 5 минути, но контролата вече е в ход.

"Червените" първи играят с топката.

1′