ЦСКА ще изиграе днес от 19:00 часа третата си контрола от лятната подготовка. "Армейците" ще премерят сили с шампиона на Унгария и съперник на Лудогорец в ШЛ - Ференцварош. До момента "червените" имат две победи с по 3:0 над Локомотив (Горна Оряховица) в Тетевен и чешкия Прибрам в Австрия.

И в двата двубоя по едно полувреме игра младокът Митко Митков (18 г.). Срещу Локо (ГО) той действаше като дясно крило и получи сериозни похвали от Люпко Петрович за представянето си, припомни "Тема Спорт". В мача с Прибрам се появи на почивката като десен бек вместо Стойчо Атанасов и отново се понрави с изявите си.

Днес Митков отново ще получи шанс за изява от треньорския щаб, като ще бъде на терена поне едно полувреме, най-вероятно като десен бек. ЦСКА пък ще опита да запише трета поредна победа в проверките.

В състава на Ференцварош е бившият играч на ЦСКА- Руи Педро. През пролетта той бе в Халадаш под наем, но се завърна за старта на подготовката и не е изключено днес да се появи в игра срещу "армейците".

Диего Фабрини: Трябва да печелим всеки мач в България и Европа