ЦСКА ще има най-тежкото си изпитание в efbet Лига от идването на Бруно Акрапович - гостуване на Лудогорец. Вече свикнахме да виждаме тези два отбора в челото и пролетните им мачове да определят следващия шампион на България.
Битките между "червени" и "зелени" се превръщат в основно дерби... но само на хартия.
Кратка статистическа справка ни показва, че ЦСКА и Лудогорец завършиха наравно в последните си седем шампионатни двубоя. Няма други два родни тима, които да са толкова близки като качество на терена. От девет техни срещи в efbet Лига насам ремитата са осем.
Последната победа беше за Лудогорец преди две години и половина!
Оттогава двата тима имат една среща за Купата на България, спечелена от "армейците" с 1:0 в Разград (април 2019). Всичко това говори за сходно качество в съставите, напрежение в директните сблъсъци и дори страх те да не бъдат загубени.
Източник: LAP.bg
Тогава как винаги шампионът е един и същи?
Логично идва и този въпрос. Основна причина навярно е, че ЦСКА изпуска важни точки срещу отбори, които нямат претенции да са в челото. Лудогорец побеждава тези състави с лекота. За пример можем да посочим Етър, който разградчани разгромиха с 6:0, а "червените" не успяха да сломят (2:2).
Британецът Алън Пардю има и друго виждане по темата. Легендарният треньор сподели в интервю за "Сън", че не може да повярва как собственикът на отбор в efbet Лига държи телевизионните права за излъчване. В изказването си пропусна да отбележи, че Кирил Домусчиев е и член на Изпълкома, което се явява троен конфликт на интереси.
Eдни отбори пък са принудени да играят на 5-10 сантиметра сняг, вместо мачовете им да се отложат и проведат при нормални условия....
Източник: LAP.bg
До момента Бруно Акрапович има само победи с ЦСКА в шампионата.
Несъмнено това ще е най-трудното изпитание за него откакто пристигна в Борисовата градина, визирайки отбори от България. Предшествениците му изпитваха проблеми в директните сблъсъци на върха в efbet Лига и това е друга причина титлата неизменно да пътува към Разград - без "червена" загуба в дербито.
Предстои да разберем дали Бруно ще загуби първи точки в ЦСКА и най-вече дали двата тима ще завършат наравно за осми пореден път в първенството. Защото към момента изглеждат "вечно равни", а разградчани нямат нищо против това.
emidobre
на 26.02.2021 в 21:25:30 #56че те дадох за пример
!
emidobre
на 26.02.2021 в 21:24:17 #55user avatar 84226 СЛЕДВАЙ Holmar на 26.02.2021 в 23:18:21#84 Отдавна съм спрял, прости ми че , дадох като за пример, няма да се повтори
, със здраве !
emidobre
на 26.02.2021 в 21:13:48 #54user avatar 84321 СЛЕДВАЙ Apostola на 26.02.2021 в 22:44:04#79 Какво общо има това с тази статия
emidobre
на 26.02.2021 в 21:10:30 #53user avatar 84226 СЛЕДВАЙ Holmar на 26.02.2021 в 22:43:34#78 Сетих се сега, за Акрапович те накарах да изкараш материал в който Акрапа храни някой друг отбор , ти не намери и аз ти казах че пишеш само да дразниш и че няма да те чета и така тва беше !
emidobre
на 26.02.2021 в 21:06:12 #52user avatar 78255 СЛЕДВАЙ Taran на 26.02.2021 в 22:37:39#75 Ами честно не мога да си спомня кога е било това, но ти явно помниш
!!! Тия където ги изреди са били за някакви периоди от време там , докато кирето колко време е там ??? !!! Като цяло собственици на отбори нямат работата там !!! А ЦСКА и Лефски са с най- големите фински маси, нормално е да имат по голям ресурс друг е въпроса как се управлява тоя ресурс
!! Както казах, не искам съдиите да подпират никой, иначе всичко се обезсмисля !
Apostola
на 26.02.2021 в 20:44:04 #51Белоруското жоже и то като българското Лукашенко се оттегля от олимпийския комитет и назначава сина си
emidobre
на 26.02.2021 в 20:40:37 #50user avatar 84226 СЛЕДВАЙ Holmar на 26.02.2021 в 22:32:30#74 Не мога да ти кажа точна дата , преди едно известно време.
ugliesttroll
на 26.02.2021 в 20:37:45 #49Има един рядко споменаван факт, турски отбор наречен ''Четата на Кемал Паша'' подарява на Левски екипи в първите му години.
Taran
на 26.02.2021 в 20:37:39 #48Не знам дали си спомняш добре в началото правата бяха разпределени между Киро,Батков и Гърнетата .Последните си продадоха акциите от тв ...ГГ също беше част от изпълкома и Киро не е единствения такъв .Никога досега бг клубовете не са получавали такива средства от тв права ,както и зрителите никога не са имали възможност да следят всеки мач от първенството . Винаги ЦСКА и Левски са разполагали с по голям ресурс от провинциалните отбори това омаловажава ли техните успехи ?
emidobre
на 26.02.2021 в 19:58:38 #47user avatar 39047 СЛЕДВАЙ shturetc на 26.02.2021 в 21:56:04#72 Пишеш нормално и аз пиша нормално , ти храниш и аз те храня средно положения няма, разбра ли аз какво ти хортувам
!!!
shturetc
на 26.02.2021 в 19:56:04 #46Ватерло,нали разбра за какво ти хортувам?
На,гледай:ЛУДОТО САМО СЕ ОБАЖДА
emidobre
на 26.02.2021 в 19:52:04 #45пед@л***
emidobre
на 26.02.2021 в 19:51:32 #44shturetc на 26.02.2021 в 21:45:35#68 Ватерло,защо се занимаваш с поредния , многоников припс? Я си го качвай на уя! Разбирам да е някоя дърта,доказала се у форума ***-злонамерена,а то клитop розовеещo-oранжевеещ. Такива пикливи многониковци с досада ги отстрелваш в тъча(с'я гнусния,многоников припс ще пощурее,ама...да го дyxa) Да го духаш ти бе *** измислен
, да се доказвам хахаха да не съм при майка ти , че да се доказвам и за какво да пощурея, че си прост селяк
?? надали
emidobre
на 26.02.2021 в 19:48:30 #43user avatar 81339 СЛЕДВАЙ waterloo на 26.02.2021 в 21:33:00#67
Ти си като Пирго пишеш колкото да дразниш
, ние нямаме вина за състоянието на Лефски и добре кажи ти на кое ЦСКА трябва да съм привърженик
? За мен това е ЦСКА, има си емблема и винаги е играл на този стадион (Армията) има си фенове , от кое ЦСКА трябва да бъда ??? Ако не ти харесва какво пиша просто не чети лесно е
, аз така виждам нещата , лека и на теб !
shturetc
на 26.02.2021 в 19:45:35 #42Ватерло,защо се занимаваш с поредния , многоников припс? Я си го качвай на уя! Разбирам да е някоя дърта,доказала се у форума ***-злонамерена,а то клитop розовеещo-oранжевеещ. Такива пикливи многониковци с досада ги отстрелваш в тъча(с'я гнусния,многоников припс ще пощурее,ама...да го дyxa)
emidobre
на 26.02.2021 в 19:24:16 #41user avatar 81339 СЛЕДВАЙ waterloo на 26.02.2021 в 21:18:32#65
Добре казвам ти, не съм нито джингиби нито емблемата
!
emidobre
на 26.02.2021 в 19:14:22 #40user avatar 81339 СЛЕДВАЙ waterloo на 26.02.2021 в 21:11:12#62 С 300 по аутобана и си тука за 0 време
emidobre
на 26.02.2021 в 19:13:10 #39user avatar 78255 СЛЕДВАЙ Taran на 26.02.2021 в 21:05:13#61 С тоя ресурс как предлагаш да не е фактор , и какво ще кажеш по тоя въпрос "троен конфликт на интереси" смяташ ли това за нормално ? Никой не казва, че са лош отбор, но е много дразнещо това подпиране нон стоп тва е !
Taran
на 26.02.2021 в 19:05:13 #38Дали ще изчезне или не времето ще покаже .За добро или за лошо Лудогорец е фактор в България ,макар и някой от вас да не осъзнават Лудогорец помогна на клубния футбол в България , защото в България примери много за лош имидж не изплатени заплати лоша инфраструктура и т.н .След появата конкурентите малко или много подобриха условията и методите за подготовка .
emidobre
на 26.02.2021 в 19:03:06 #37user avatar 81339 СЛЕДВАЙ waterloo на 26.02.2021 в 20:59:42#59 Дрезден нали каза, че си в Берлин ще изпием по бира и ще чакаме djingibi1914 да напише нещо , не знам кой също беше казал, че и с емблемата пишем от едно място