Тимът на ЦСКА направи 0:0 с унгарския Хонвед във втория си мач от приятелския турнир "Аркадия Къп" в турския курорт Анталия, където "червените" са на подготовка.

"Червените" завършиха мача с 10 души, след като малко преди края за втори жълт картон бе изгонен Еуген Трика.

Началото на двубоя закъсня с няколко минути, след като реферът не срещата не позволи на футболистите на ЦСКА да играят с пулсомери, както искаше Пламен Марков.

Малко преди края на двубоя пък реферите не позволиха в игра да влезе Александру Пицурка с мотива, че Пламен Марков вече е извършил разрешените смени.

Двата тима изиграха равностоен мач, като най-чистото положение за ЦСКА изпусна Гийом да Заади в 58-ата минута.

Нападателят бе изведен от Велизар Димитров сам срещу вратаря на Хонвед, но пропусна.

Следващата проверка на ЦСКА е на 10 февруари (събота) с румънския Арат.

Междувременно председателят на Надзорния съвет на ЦСКА Александър Томов събра наличния персонал на трите бази на „червените” – Червено знаме, Панчарево и Българска армия.

В двучасов разговор шефът е обяснил какво изисква от своите служители и. Той е заявил, че ще има най-много четирима съкратени, но не уточни кои ще са те. Най-вероятно става дума хора от базата на Панчарево.

Основната цел на Томов е никои от работещите към клуба да не остава без работа. Всички ще преминат на 10 часов работен.