Ръководството на ЦСКА направи жест към аматьорския Спортист (Драгичево), участник във Втора група на "А" областна група - Перник.
"Червените" дариха 150 седалки на клуба от пернишката област, след като по-рано в сряда стартира демонтажа на седящите места на стадион "Българска армия".
"От мое име, от името на жителите на село Драгичево и от името на ФК Спортист Драгичево изразяваме най-искрените си благодарности към ръководството на ЦСКА за дарението на 150 броя седалки. Благодарим на "Армейците", че споделиха с нас част от стадион "Българска армия ", написа кметът на Драгичево - Виктор Викторов.
dimitar-bozhilov
на 22.02.2024 в 10:53:36 #12*Гей@рена
dimitar-bozhilov
на 22.02.2024 в 10:53:13 #11Дарете козирката на ***!
ivan-todorov-JxIhw2CR
на 22.02.2024 в 09:36:59 #10Някои даряват на бедните, други на вуйна Илияна и те така!
ivan-todorov-JxIhw2CR
на 22.02.2024 в 09:36:06 #9Пълни ще ви ги дадем щом па толко ги искате тия клозети бе, говедари!
german
на 22.02.2024 в 08:17:58 #8"...с подарените Седалки, ще бъде разпространена идеята на цска-ризма по света, у нас и всички земни кълбета..." В. И. Ленин 1924 зала "Камелот" УББС
tundzhaka
на 22.02.2024 в 07:30:21 #7помня че като бях 4ти клас един беше освободен от физическо щото нямал ташкенти.
tundzhaka
на 22.02.2024 в 07:29:28 #6Асето е освободен от часове по физическо поради недъзи. *
tundzhaka
на 22.02.2024 в 07:28:50 #5асето. онези е освободен от часове по фъстъческо, защото има недъзи.
tundzhaka
на 22.02.2024 в 07:21:36 #4подхвърля си лaйнaтa на селските отбори. Айде да я събарят тая кочина и да направят служебни гробища, че да има къде да гният yтрpeпкитe. трупната ферма е препълнена., някой ги хвърлям на куча'ата вече.
Rafata
на 22.02.2024 в 07:16:13 #3А говедата се облизват за Джилезото
Деее и мангалите
Слaва
на 22.02.2024 в 07:12:57 #2Маймунo ти си едно жалко същество !
tundzhaka
на 22.02.2024 в 07:02:32 #1това е все едно да даваш дъвки под наем и да продаваш хляП Фтора употреба.